Francja - Islandia. Gole Payeta i Griezmanna

W ostatnim meczu ćwierćfinałowym Euro 2016 pomiędzy Francją i Islandią gospodarze szybko objęli prowadzenie. Po trafieniach Oliviera Girouda i Paula Pogby już w 20. minucie było 2:0 dla gospodarzy. Rywali jeszcze przed przerwą dobili Dimitri Payet i Antoine Griezmann.

W 43. minucie Dimitri Payet wykorzystał podanie Antoine Griezmanna i podwyższył wynik na 3:0. Nie minęły dwie minuty, a na listę strzelców wpisał się również Griezmann. Przejął podanie Paula Pogby z głębi pola, które przepuścił między nogami Olivier Giroud, a następnie przelobował bramkarza rywali. Trafienie Griezmanna to bramka numer 100 Euro 2016!

Spotkanie Francja - Islandia wyłoni czwartego półfinalistę Euro 2016. Zwycięzca w walce o finał zmierzy się z Niemcami.