Przeróbki karnego Zazy! Internauci śmieją się z Włocha (WIDEO)

Piłka nożna
Przeróbki karnego Zazy! Internauci śmieją się z Włocha (WIDEO)
fot. Youtube

Mimo, że Włochów na Euro 2016 już nie ma, to nie milkną echa fatalnego rzutu karnego wykonywanego przez Simone Zazę. Włoch w ćwierćfinale z Niemcami wszedł specjalnie na konkurs jedenastek i w beznadziejny sposób spudłował. Internauci nie odpuścili 25-latkowi i wieloma przeróbkami wyśmiali piłkarza.

Taniec napastnika!

 

Zaza w nietypowy sposób podchodził do wykonania karnego. Wyglądało to jak… stepowanie. Pierwsza parodia pokazuje, jak Włoch podbiega do piłki i się cofa, i tak co chwilę. Takie wykonanie można od czasu do czasu zobaczyć na piłkarskich boiskach. Tym razem w niczym nie pomogło, gdyż Zaza przestrzelił.

 

 

Low kick Zazy!

 

W kolejnej przeróbce widzimy, jak Włoch charakterystycznym krokiem podbiega aż do Manuela Neuera i niczym kickboxer, niskim kopnięciem powala niemieckiego bramkarza. Wszystko ubarwia wstawiony komentarz islandziego spikera, który stał się hitem Euro 2016.

 

 

Włoch niczym… mewa

 

Znawcy przyrody od razu wychwycili, że charakterystyczny krok Zazy jest bardzo podobny do naturalnego zachowania… mew, które w podobny sposób ruszają nogami.

 

 

Zaza i ”koński chód”

 

Kolejne porównanie do zwierząt. Tym razem padło na koński chód zwany ”pasażem”. Cóż, można dostrzec pewną analogię.

 

 

Zaza jak Bazyliszek

 

Ostatnie już zwierzę w całym zestawieniu. Jaszczurka Bazyliszek, która potrafi biegać po powierzchni wody bardzo przypomina włoskiego napastnika.

 

 

Rzut karny Simone Zazy zapewne przejdzie do historii Euro 2016, jako jedna z najgorzej wykonanych jedenastek!

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie