Były siatkarz PGE Skry Bełchatów wziął udział w rozbieranej sesji!

Siatkówka
Były siatkarz PGE Skry Bełchatów wziął udział w rozbieranej sesji!
fot. Cyfrasport

Każda fanka Facundo Conte nie przejdzie obok tych zdjęć obojętnie. Były siatkarz PGE Skry Bełchatów wziął udział w rozbieranej sesji, która ukaże się na łamach południowoamerykańskiej wersji magazynu ESPN "Body Issue".

"Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę być częścią tej edycji z innymi argentyńskimi i latynoamerykańskimi sportowcami. To inne, ale bardzo zabawne doświadczenie" - napisał na Instagramie nowy zawodnik Fudan University Shanghai.

 

 

Conte nie jest jedynym przedstawicielem świata siatkówki, który się rozebrał w tej edycji. Na łamach magazynu będzie można także podziwiać argentyńską siatkarkę Yamilę Nizetich. Spośród przedstawicieli innych dyscyplin mamy między innymi piłkarza Fabiana Cubero, rugbystę Martina Landajo czy kolarza Rigoberto Urana.

 

"The Body Issue" to specjalna edycja amerykańskiego magazynu wydawanego przez ESPN, w którym ukazują się nagie bądź półnagie zdjęcia sportowców. Celem jest promowanie sportu i zdrowego trybu życia. Na jego łamach rozebrali się między innymi Conor McGregor, Manny Pacquiao, Michael Phelps, Ronda Rousey, Dwyane Wade i Serena Williams W 2013 roku mogliśmy oglądać także zdjęcia Agnieszki Radwańskiej.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze