Euro pół serio! Najzabawniejsze momenty i kiksy Euro 2016 (WIDEO)

Piłka nożna
Euro pół serio! Najzabawniejsze momenty i kiksy Euro 2016 (WIDEO)
fot. PAP

Za nami półfinały Euro 2016, jednak - na nieszczęście zawodników - jesteśmy w stanie złożyć niemal pełnometrażowy film z ich wpadek podczas każdego z 50 rozegranych spotkań! Potykanie się o własne nogi, zabawne pudła z jedenastu metrów czy nieszczęśliwe wypadki - fortuna nie zawsze była z najlepszymi, a telewizyjne kamery były bezlitosne. Zapraszamy na przegląd najzabawniejszych momentów i kiksów Euro 2016!

Wszyscy złapaliśmy się za głowę, gdy Arkadiusz Milik nie skierował piłki głową do bramki Manuela Neuera z czterech metrów. Cała Europa otworzyła szeroko usta także przy pudłach Cristiano Ronaldo z jedenastu metrów czy kiedy Thomas Mueller... kopnął się w czoło. Wniosek jest więc prosty: najlepszym nie zawsze wszystko wychodzi, a piłkarze na murawie zaliczają nie lada klopsy.

Kamery telewizyjne nie pozostawiły złudzeń mnożąc powtórki wślizgu Alvaro Moraty w sędziego liniowego; udowodniły także, że zwijający się panicznie z bólu Sergio Busquets wcale nie dostał w twarz od Buraya Yilmaza. Anomalia podczas meczu Szwajcarów z Francją w postaci porwanych koszulek i pękniętej piłki także zostaną nam w pamięci na długo.

Przysłowiowych "jaj" nie brakowało także w fazie pucharowej, gdzie cały internet śmiał się z rzutu karnego Simone Zazy, zaś belgijscy kibice złapali się za głowę po zobaczeniu... driftującego Thibauta Courtoisa.

 

 

Hubert Chmielewski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie