"Mniej miła strona medalu". Kowalczyk umieściła w sieci szokujące zdjęcie

Inne
"Mniej miła strona medalu". Kowalczyk umieściła w sieci szokujące zdjęcie
fot. PAP

Kowalczyk zakończyła właśnie obóz przygotowawczy do sezonu 2016/17 w Estonii. Na swoim profilu na Facebooku umieściła zdjęcie ukazujące jej nogi po ciężkim treningu.

- To jest ta druga, mniej miła strona medalu. Po ciężkim obozie. Czas się dobrze najeść i odpocząć odrobinę - napisała w komentarzu do zdjęcia zamieszczonego na Facebooku dwukrotna mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich.

 

Na fotografii zrobionej na koniec obozu w estońskim Otepaa widać nogi polskiej sportsmenki. Niektórzy internauci komentujący zdjęcie sądzili, że Kowalczyk cierpi na żylaki kończyn dolnych, ale w jednym z kolejnych wpisów biegaczka wytłumaczyła, skąd wziął się problem.

 

- Wszystkich, którzy widzą na moich nogach żylaki, chciałabym uspokoić, że ich tam nie ma. Tak wygląda skrajnie zmęczony mięsień, na którym jest znikoma ilość tkanki tłuszczowej - napisała biegaczka.

 

 

Puchar Świata w biegach narciarskich rozpocznie się 26 listopada w fińskim Kuusamo. Najważniejszą imprezą w sezonie będą MŚ w narciarstwie klasycznym, które odbędą się w Lahti w dniach 22 lutego - 5 marca.

DZ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze