N'Gapeth nie lubi nudy. Tym razem został rozgrywającym (WIDEO)

Siatkówka

Kiedy na parkiecie przebywa Earvin N'Gapeth, możemy być pewni, że zobaczymy przynajmniej kilka efektownych zagrań oraz akcji. Tak było w spotkaniu Serbia - Francja, w którym to największa gwiazda "Trójkolorowych" postanowiła zabawić się... w rozgrywającego. Z bardzo dobrym skutkiem.

N'Gapeth już wielokrotnie pokazywał, Że rozgrywać potrafi i to całkiem nieźle. W starciu z Serbią ponownie musiał przejąć obowiązki od Benjamina Toniuttiego i wyszło to na plus dla reprezentacji Francji. Oba przypadki były jednak skrajnie inne. Najpierw zabawił się z rywalami, udając atak z drugiej piłki. Jego wystawa do Nicolasa Marechala nie była zbyt precyzyjna, ale na jego szczęście jego kolega zdołał przechytrzyć blok.

Druga sytuacja wymagała od niego dużego poświęcenia i... szczęścia. Wydawało się, że to Serbowie zdobędą punkt, lecz N'Gapeth nie dał za wygraną, ruszył za piłką, która zmierzała za jego plecy i efektownym "padem" rozegrał ją do Nicolasa Le Goffa, który ze środka przebił się przez serbską ścianę. Uśmiech N'Gapetha mówił wszystko - on na parkiecie preferuje przede wszystkim świetną zabawę.

Rozegrania N'Gapetha w załączonych materiałach wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze