Hiszpański klub ogłosił transfer Pikachu!

Piłka nożna
Hiszpański klub ogłosił transfer Pikachu!
fot. UE Llagostera

Zapomnijmy o transferach Zlatana Ibrahimovica do Manchesteru United, Grzegorza Krychowiaka do PSG czy Hulka do SIPG Szanghaj! Kataloński klub występujący w Segunda Division UE Llagostera-Costa Brava zaskoczył wszystkich, prezentując jako swojego nowego zawodnika Pokemona Pikachu.

Co więcej na oficjalnej stronie klubu został opublikowany wywiad z nowym nabytkiem klubu. Na pytania o radość z dołączenia do nowej drużyny oraz czy podoba mu się nowe miejsce zamieszkania Pikachu odpowiadał krótko i treściwie "Pika Pika". Cały wywiad można znaleźć tutaj. Dostał on również przydomek pochodzący od nazwy nowego klubu Llagoskachu.

 

 
Gra Pokemon Go bije coraz to nowe rekordy popularności. Aplikacja korzysta z funkcji mapowania oraz GPS i jest dostępna na smartfony, które używają systemu iOS i Android. Dzięki temu każdy krok w rzeczywistym świecie odpowiada krokowi w aplikacji Nintendo. Gracze muszą wyjść z domu, żeby złapać wszystkie wirtualne stwory. 

 

Wpływ gry można zauważyć również w sporcie. Podczas ostatniej gali Bellator 158 Evangelista Santos został znokautowany przez Michaela Page'a. Po wygranym pojedynku popularny "Venom" dostał czapkę z logiem Pokemon oraz Poke Balla, w którego chciał "złapać" swojego znokautowanego przeciwnika.

DŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze