Lewandowscy spędzają wakacje z gwiazdą Hollywood

Piłka nożna
Lewandowscy spędzają wakacje z gwiazdą Hollywood
fot.Instagram/_rl9

Anna i Robert Lewandowscy zostali przyłapani przez paparazzi w towarzystwie hollywoodzkiego aktora Gerarda Butlera! Polska para doskonale czuła się w obecności popularnego Szkota. Zdjęcia wskazują jakby kapitan reprezentacji wraz z żoną znał Butler od lat.

Popularny aktor znany przede wszystkim z takich filmów jak: "300", "Prawo Zemsty", "Brzydka prawda" czy "Dorwać byłą" również tryskał entuzjazmem podczas spotkania z Lewandowskimi. Butler podobnie jak "Lewy" uśmiechał się od ucha do ucha. Niespełna 47-letni Szkot jest wielkim fanem piłki nożnej. Od wczesnego dzieciństwa kibicuje Celticowi Glasgow. Często bierze udział w charytatywnych meczach rozgrywanych na Celtic Park. Zapewne możliwość spotkania z gwiazdą Bayernu Monachium była dla artysty wielką frajdą.

Inny hollywoodzki aktor, Russell Crowe śledził poczynania reprezentacji Polski podczas Euro 2016. Za pośrednictwem Twittera kibicował i wspierał drużynę Adama Nawałki. Australijczyk szczególnie upodobał sobie Arkadiusza Milika i Jakuba Błaszczykowskiego.

 


 

More Photos from Anna and Lewy with Gerard Butler 😊💕💚 #AnnaLewandowska #RobertLewandowski #gerardbutler #actor

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Robert Lewandowski Fanpage 💕9💕 (@robert9lewandowskii) 19 Lip, 2016 o 10:49 PDT


A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze