Zlatan Ibrahimovic wkrótce zadebiutuje w Manchesterze United!

Piłka nożna
Zlatan Ibrahimovic wkrótce zadebiutuje w Manchesterze United!
fot. PAP

Znany jest moment, w którym szwedzki napastnik po raz pierwszy założy koszulkę "Czerwonych Diabłów"! W sobotę jego drużyna zmierzy się w Goeteborgu z Galatasaray Stambuł.

Szwed nie był ze swoim nowym zespołem na tournee w Chinach i swój pierwszy mecz rozegra dopiero teraz. Angielski klub zaplanował spotkanie w Goeteborgu chcąc wykorzystać popularność Ibrahimovica w jego kraju.

 

"Tak im zależy na tym meczu, że chcieli popisać się zdolnościami językowymi i napisali o spotkaniu na swojej stronie klubowej m.in. w języku szwedzkim. Niestety, w zdaniu składającym się z trzech słów, popełniono aż trzy błędy" - skomentował dziennik "Expressen".

 

Stadion Nya Ullevi ma pojemność 40 tysięcy widzów i pomimo wysokich cen biletów rozpoczynających się od 500 koron (230 złotych) impreza cieszy się dużym zainteresowaniem. Do czwartku sprzedano 22 tysięcy i 10 tysięcy zamówiono.

 

"Występ światowych gwiazd, a zwłaszcza Ibrahimovica, to wielka promocja dla naszego miasta. Liczymy na komplet" - powiedział rzecznik stadionu Peter Pettersson Kymmer.

MJ, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie