Dużo sportu w weekend! Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

PIĄTEK

TENIS

 

ATP World Tour Masters 1000 Rogers Cup Toronto

ćwierćfinał I godz. 18:30 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Tomasz Tomaszewski

ćwierćfinał II    
komentuje: Dawid Olejniczak

ćwierćfinał III godz. 0:30 (Polsat Sport)
komentuje: Katarzyna Nowak

ćwierćfinał IV
komentuje: Tomasz Lorek

PIŁKA NOŻNA

 

1. liga

 

Miedz Legnica - Górnik Zabrze godz. 20:15 (Polsat Sport)
komentują: Piotr Przybysz i Andrzej Iwan

SPORTY MOTOROWE

 

WRC - Rajdowe Mistrzostwa Świata Finlandia

OS12 - Harju 2 godz. 19:30 (Polsat Sport News)
komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

podsumowanie dnia godz. 23:00 (Polsat Sport News)
komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

 

SOBOTA

 


TENIS

ATP World Tour Masters 1000 Rogers Cup Toronto

półfinał godz. 21:00 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Tomasz Tomaszewski

półfinał godz. 23:30 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Tomasz Lorek

BEACH SOCCER


Mistrzostwa Polski kobiet

mecz o 3. miejsce godz. 12:00 (Polsat Sport)
komentują: Grzegorz Michalewski

finał godz. 13:00 (Polsat Sport)
komentują: Grzegorz Michalewski

Mistrzostwa Polski mężczyzn

 

I półfinał godz. 14:30 (Polsat Sport i Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Michalewski

II półfinał godz. 15:45 (Polsat Sport i Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Michalewski

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 

World Tour Klagenfurt

 

I półfinał kobiet godz. 9:00 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Marek Magiera

II półfinał kobiet  godz. 10:00 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Marek Magiera

mecz o 3. miejsce kobiet godz. 14:15 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Marek Magiera

finał kobiet godz. 17:00 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Marek Magiera

BOKS

 

Gala boksu zawodowego Matchroom

Josh Warrington - Patrick Hyland godz. 21:15 (Polsat Sport)
komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk

Gala boksu zawodowego Golden Boy

 

Antonio Orozco - Abner Lopez godz. 4:30 (Polsat Sport)
komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk

SPORTY MOTOROWE

 

WRC - Rajdowe Mistrzostwa Świata Finlandia

podsumowanie dnia godz. 23:00 (Polsat Sport News)
komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

GP2

 

wyścig 1 godz. 15:40 (Polsat Sport Extra)
komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

GP3

 

wyścig 1 godz. 17:20 (Polsat Sport News)
komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

 

NIEDZIELA

TENIS

ATP World Tour Masters 1000 Rogers Cup Toronto

finał godz. 22:00 (Polsat Sport)
komentuje: Dawid Olejniczak

PIŁKA NOŻNA

 

1. liga

 

GKS Tychy - Pogoń Siedlce godz. 17:45 (Polsat Sport)
komentują: Piotr Przybysz i Andrzej Iwan

BEACH SOCCER

 

Mistrzostwa Polski

 

1 finał baraży 1 ligi godz. 12:00 (Polsat Sport)
komentują: Grzegorz Michalewski

2 finał baraży 1 ligi godz. 13:00 (Polsat Sport)
komentują: Grzegorz Michalewski

mecz o 3 miejsce seniorów godz. 14:00 (Polsat Sport i Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Michalewski

mecz pokazowy gwiazd godz. 15:15 (Polsat Sport i Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Michalewski

Finał Mistrzostw Polski Beach Soccer 2016 godz. 16:00 (Polsat Sport i Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Michalewski

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 

World Tour Klagenfurt

I półfinał mężczyzn godz. 10:00 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Marta Gula

II półfinał mężczyzn godz. 11:15 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Marta Gula

mecz o 3. miejsce mężczyzn godz. 13:30 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Marta Gula

finał mężczyzn  godz. 14:50 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Marta Gula

SPORTY MOTOROWE

 

WRC - Rajdowe Mistrzostwa Świata Finlandia

OS24 - Oitilla - Power Stage godz. 12:00 (Polsat Sport News)
komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

podsumowanie dnia  godz. 21:07 (Polsat Sport News)
komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

podsumowanie rajdu godz. 22:00 (Polsat Sport News)
komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

GP2

wyścig 2 godz. 10:25 (Polsat Sport News)
komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

GP3

wyścig 2 godz. 9:20 (Polsat Sport News)
komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

Porsche Supercup

 

wyścig godz. 13:10 (Polsat Sport News)
komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski