Luminosity Gaming z nową drużyną CS:GO

E-sport
Luminosity Gaming z nową drużyną CS:GO

Po wielu tygodniach poszukiwań południowoamerykańska organizacja - Luminosity Gaming, ogłosiła podpisanie kontraktów z nowym zespołem, który od teraz będzie tworzył jej dywizję Counter-Strike: Global Offensive. Co ciekawe, jednym z nowych zawodników jest Renato „nak” Nakano, a więc gracz, który w przeszłości reprezentował już niebieskie barwy.

Prawdopodobnie najbardziej znana brazylijska organizacja gamingowa - Luminosity Gaming, po wielu tygodniach poszukiwań, ogłosiła wreszcie podpisanie kontraktów z nowymi zawodnika, którzy od tej pory będą tworzyć jej dywizję Counter-Strike: Global Offensive. Jakiś czas temu z Luminosity odeszli wspaniali Gabiel 'FaLLeN' Toledo i jego kompanii, którzy święcą już swoje pierwsze sukcesy w niemieckiej organizacji SK Gaming. Nowym nabytkom LG nie będzie łatwo doskoczyć do poprzeczki zawieszonej przez poprzedników.

W nowym składzie znajduje się między innymi Renato „nak” Nakano, który niegdyś był częścią legendarnego już zespołu Luminosity. Obecnie będzie on kontynuował swoją przygodę z tą marką u boku nowych kompanów. Nowy skład triumfował niedawno w rozgrywkach Stream.me Gauntlet 3.


Aktualny skład Luminosity Gaming prezentuje się następująco:


  • Renato „nak” Nakano
  • Vinicios „PKL” Coelho
  • Bruno „bit” Lima
  • Lucas „destiny” Bullo
  • Gustavo „yeL” Knittel
  • Alessandro „apoka” Marcucci – coach
Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze