Mistrzostwa Polski w Beach Soccerze: Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport News

Piłka nożna
Mistrzostwa Polski w Beach Soccerze: Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport News
fot. Cyfrasport

W sobotę na sportowych antenach Polsatu transmitowane będą zmagania piłkarzy i piłkarek, którzy powalczą o triumf w mistrzostwach Polski w piłce nożnej plażowej. Zawody Beach Soccera rozgrywane są w Gdyni i rozpoczną się o godzinie 12:00.

Najpierw poznamy zwycięzców baraży dwóch meczów półfinałowych 1. ligi. O godzinie 12:00 dojedzie do spotkania zespołów TS Team Słupsk i Red Devils Urbaniak Eltom Chojnice. Natomiast o 13:00 rozpocznie się rywalizacja pomiędzy drużynami Vita-Sport Zdrowie Garwolin i BSCC AZS SAN Łódź.

Na godzinę 14:00 zaplanowano mecz finałowy kobiet, w którym zawodniczki Boca Gdańsk zmierzą się z AZS UAM Poznań. Piłkarki z Gdańska w meczu półfinałowym pewnie pokonały Red Devils Chojnice wynikiem 5:0. Natomiast drużyna z Poznania w półfinale wyeliminowała już jedną drużynę z Gdańska pokonując Sztorm AWFiS Gdańsk 5:3. Dla poznańskiej ekipy ewentualne zwycięstwo w finale będzie oznaczać już drugie mistrzostwo Polski w tym roku, zawodniczki AZS UAM Poznań są bowiem mistrzyniami Polski w futsalu.

Po rozstrzygnięciu, która żeńska drużyna piłki plażowej jest najlepsza w kraju, przyjdzie czas na najważniejsze mecze męskich ekip. W pierwszym półfinale o  14:30 zmierzą się FBS Kolbudy i KP Łódź. Warto podkreślić, iż początkowo zamiast drużyny z Łodzi w barażach miała wystąpić BSC Boca Gdańsk, która w piątek pokonała łódzką drużynę 5:4. W gdańskiej ekipie wystąpił jednak nieuprawniony zawodnik,  Krzysztof Kwasny, i mecz został zweryfikowany jako walkower 5:0 na rzecz łódzkiego zespołu.

O godzinie 15.45 o finał powalczą również BSC Grembach Łodź i Tonio Team Sosnowiec. Piłkarze z Łodzi to zwycięzcy rywalizacji grupowej, a swoją siłę pokazali pokonując ekipę Boca Gdańsk 8:2. Z kolei zawodnicy Tonio Team awansowali do półfinału po bardzo emocjonującym meczu z Hemako Sztutowo zakończonym rzutami karnymi.

 

Transmisja zawodów mistrzostw Polski w piłce plażowej w Polsacie Sport oraz Polsacie Sport News.

 

12.00: TS Team Słupsk -  Red Devils Urbaniak Eltom Chojnice (Polsat Sport)

13.00: Vita-Sport Zdrowie Garwolin - BSCC AZS SAN Łódź (Polsat Sport)

14.00: Boca Gdańsk – AZ UAM Poznań (Polsat Sport)

14.30: FBS Kolbudy - KP Łódź (Polsat Sport, Polsat Sport News)

15.45: BSC Grembach Łodź - Tonio Team Sosnowiec (Polsat Sport, Polsat Sport News)

AP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie