Rio 2016: Bracia Bryanowie nie wystąpią na igrzyskach!

Inne
Rio 2016: Bracia Bryanowie nie wystąpią na igrzyskach!
fot. Cyfrasport

Bracia Bob i Mike Bryanowie nie wystąpia na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro! Złoci medaliści w deblu sprzed czterech lat opuszczą zmagania w Brazylii z powodów zdrowotnych.

Jeszcze niedawno Amerykanie powtarzali, że turniej w Rio de Janeiro będzie ich ostatnim, jeśli chodzi o igrzyska olimpijskie. Minęło kilka dni i decyzja została jednak zmieniona. W piątek bracia odpadli w ćwierćfinale turnieju w Toronto i chwilę później podjęli decyzję o braku chęci wyjazdu do Brazylii.

- Po niezliczonych godzinach zastanawiania się Mike i ja postanowiliśmy zrezyzgnować z igrzysk olimpijskich w Rio. Bardzo chcielibyśmy tam wystąpić, lecz jako iż jesteśmy już mężami i ojcami, zdrowie naszych rodzin jest naszym priorytetem. Reprezentowanie Stanów Zjednoczonych jest powodem do dumy, wygranie złotego medalu cztery lata temu na zawsze pozostanie szczytowym momentem naszej kariery - napisał Bob.

Wcześniej z tych samych powodów ze startu w Rio de Janeiro zrezygnowali inni zawodnicy - Milos Raonic czy też Tomas Berdych.

Bracia Bryanowie w przeszłości aż szesnaście razy wygrywali turniej Wielkiego Szlema. Mają też na koncie - jak już pisaliśmy wcześniej - złoty medal olimpijski wywalczony w Londynie.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze