UFC 201: Grabowski padł na deski już po 14 sekundach! Brutalny nokaut Hamiltona (WIDEO)

Sporty walki
UFC 201: Grabowski padł na deski już po 14 sekundach! Brutalny nokaut Hamiltona (WIDEO)
fot. youtube.com

Damian Grabowski (20-4, 6 KO, 11 SUB) błyskawicznie, bo już w 14. sekundzie, przegrał walkę z Anthonym Hamiltonem (14-5, 7 KO, 1 SUB) podczas gali UFC 201 w Atlancie. Polski zawodnik od pierwszych sekund wszedł z Amerykaninem w wymianę ciosów, która zakończyła się dla niego fatalnie. Dla Grabowskiego była to druga porażka przed czasem w UFC.

Damian Grabowski z dużymi nadziejami przystępował do drugiego występu w amerykańskiej organizacji UFC. Po nieudanym debiucie i porażce z Derrickiem Lewisem polski zawodnik przeszedł zupełnie inne przygotowania, które miały zapewnić sukces w rywalizacji z Anthonym Hamiltonem. Niestety w Atlancie powtórzył się czarny scenariusz z pierwszego występu.

Grabowski zdecydował się na totalną wymianę uderzeń od pierwszych sekund walki, ale nie zaskoczył tym Hamiltona. Amerykanin przepuścił ciosy Polaka, a następnie wyprowadził precyzyjny prawy sierpowy i zepchnął Grabowskiego do defensywy. "Polish Pitbull" nie potrafił odpowiedzieć na ataki Amerykanina, przyjął potężne uderzenia i po chwili wylądował na deskach, a sędzia George Allen już po 14 sekundach przerwał pojedynek.

Dla Grabowskiego była to druga porażka przed czasem w UFC i wiele na to wskazuje, że kolejnych okazji do zaprezentowania swoich umiejętności w oktagonie amerykańskiej organizacji może już nie otrzymać...

 

Nokaut na Polaka był drugim najszybszym w historii kategorii ciężkiej. Od Hamiltona szybszy był tylko Todd Duffee (9-3, 9 KO), który na gali UFC 102 w siedem sekund znokautował Tima Hague (21-13, 15 KO, 4 SUB).

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze