Asystent Ancelottiego odrzucił pracę z reprezentacją Anglii

Piłka nożna
Asystent Ancelottiego odrzucił pracę z reprezentacją Anglii
fot.PAP/DPA

Paul Clement, który pełni funkcję asystenta trenera w Bayernie Monachium przyznał, że odrzucił propozycję współpracy z reprezentacją Anglii. 44-letni Anglik wybrał pracę przy Carlo Ancelottim, zamiast przy boku Sama Allardyce’a.

8 lutego 2016 roku Clement został zwolniony z funkcji trenera pierwszego zespołu Derby County. Teraz powrócił do pełnienia roli asystenta, a na brak ofert nie może narzekać. – Z powodu ostatnich doniesień medialnych chciałbym odnieść się do spekulacji na temat mojej roli w drużynie narodowej Anglii – powiedział w czwartek Clement. – Po konsultacjach z Bayernem Monachium, Angielską Federacją Piłkarską oraz z samym sobą zdecydowałem, że najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich zainteresowanych będzie skoncentrowanie się przeze mnie wyłącznie na pracy jaką mam w Monachium. Tym samym chciałbym życzyć sukcesów Samowi, Federacji oraz angielskiej drużynie - zakończył trener.

 

Clement z Carlo Ancelottim pracował już wcześniej towarzysząc włoskiemu szkoleniowcowi w Chelsea, Paris Saint-Germain oraz w Realu Madryt.

AP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze