"Zebraliśmy 29 000 złotych!!! Niesamowita kwota, która nawet mi się nie marzyła... Wszystko w jedną noc jazdy na taksówce. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy się do tego przyczynili!" - napisał siatkarz na swoim profilu na Instagramie.

 

Mistrz świata z 2014 roku w ten sposób wspomógł leczenie czteroletniego  Wiktora, który jest podopiecznym "Fundacji Herosi". Chłopiec choruje na raka kości i płuc.

 

"Jak widzicie pieniądze są już w rękach mamy Wiktorka, która przeznaczy je na dalsze leczenie. Nam pozostaje trzymać kciuki. Chciałem jeszcze pozdrowić wszystkich taksówkarzy, którzy pozdrawiali mnie na trasie w sobotnią noc. To były bardzo miłe gesty" - dodał Wrona.

 

 

Akcja #TaxiWrona zakończona sukcesem! Zebraliśmy 29 000 złotych!!!😱😱😱 Niesamowita kwota, która nawet mi się nie marzyła... Wszystko w jedną noc jazdy na taksówce😁👍🏼 Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy się do tego przyczynili! Dzięki dobrym ludziom z Grosik Taxi, którzy okleili samochód i byli moimi oczami i uszami tej nocy i prowadzili mnie jak za rękę po nocnej Warszawie💪🏼 Dzięki firmie @drive_force_one , która użyczyła luksusowy samochód bez mrugnięcia okiem i pozwoliła przerobić go na taksówkę😎 Dzięki wszystkim, którzy wylicytowali przejazd ze mną na aukcjach oraz tym, którzy było moimi klientami przez całą noc! Macie ogromne serca i dzięki waszej hojności zebraliśmy tak ogromną kwotę! Dzięki @fundacjaherosi za super współpracę i koordynowanie całej akcji! Jak widzicie pieniądze są już w rękach mamy Wiktorka, która przeznaczy je na dalsze leczenie. Nam pozostaje teraz trzymać kciuki✊🏼✊🏼✊🏼 Chciałem jeszcze pozdrowić wszystkich taksówkarzy, którzy pozdrawiali mnie na trasie w sobotnią noc. To były bardzo miłe gesty! Dziękuje rownież @lemon_bar_poland miły gest, bo gdy po całej akcji pojechałem głodny zjeść śniadanie oni powiedzieli, że nie musze płacić, bo słyszeli o tym co zrobiliśmy.  Cieszę się, że są jeszcze tacy dobrzy ludzie jak Wy wszyscy! Do następnego razu!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @w_kracze 1 Sie, 2016 o 12:26 PDT