Cloud9 Challenger zakwalifikowane do NA LCS!

E-sport
Cloud9 Challenger zakwalifikowane do NA LCS!
@lolesports

Cloud9 Challenger po wygranej 3-0 z NRG Esports zakwalifikowało się do kolejnego splitu północnoamerykańskich rozgrywek. W NA LCS występuje już jedna drużyna reprezentująca barwy Cloud9, stąd organizacja będzie musiała sprzedać jedno miejsce w lidze przed rozpoczęciem zmagań.

C9C zdominowało NRG w każdym aspekcie gry. Drużyna z Challengera zdobyła łącznie 68 fragów, zaś ich przeciwnicy z NRG tylko 31. Jungler C9C Juan “Contractz” Garcia w ciągu trzech gier zdobył łączne KDA wynoszące 25/9/30. C9C zajęło pierwsze miejsca w wiosennych i letnich playoffach NA CS podobnie dobrymi wynikami.

 

Nie wiadomo jeszcze komu Cloud9 sprzeda swojego slota w NA LCS. Ostatnio taka sytuacja miała miejsce w Europie, gdy Team Dignitas sprzedało miejsce w najwyższej lidze organizacji Follow eSports, które później przeistoczyło się w Splyce.

 

NRG ma jeszcze jedną szansę na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jeszcze dziś gracze NRG zmierzą się z Echo Fox w walce o ostatnie miejsce w kolejnym splicie NA LCS.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze