Puncher: Kowalkiewicz, Łebkowski, Sulęcki

Sporty walki
Puncher: Kowalkiewicz, Łebkowski, Sulęcki
fot. Polsat Sport

W Studio "Punchera" nie zabraknie znakomitych gości. Karolina Kowalkiewicz będzie mogła opowiedzieć o swoich planach na przyszłość, a Kamil Łebkowski o walce na Gali FEN 13 i oczywiście, niezwykłych oświadczynach.

Polskie MMA ma już dwie zawodniczki, które znakomicie radzą sobie w najtrudniejszej i najbardziej prestiżowej organizacji na świecie - UFC. Do Joanny Jędrzejczyk, która nosi mistrzowski pas, dołączyła Karolina Kowalkiewicz, która 30 lipca pokonała Rose Namajunas i jest coraz wyżej w rankingu UFC. To było trzecie z rzędu zwycięstwo Kowalkiewicz na gali UFC i po tym starciu Polka wyzwała do walki Jędrzejczyk.

 

Szef UFC zapowiedział, że chciałby zobaczyć takie starcie podczas gali organizowanej w Polsce. W "Puncherze" będzie więc znakomita okazja do tego, by zapytać Kowalkiewicz o jej plany na przyszłość.

 

Co słychać u Kamila Łebkowskiego po zwycięstwie nad Piotrem Hallmannem na Gali FEN 13? To był bardzo ciężki i emocjonujący pojedynek, przez 15 minut obaj zawodnicy walczyli głównie w stójce. Łebkowskiemu zwycięstwo zapewniły potężne ciosy: znakomite lewe proste i prawe podbródkowe. Po walce stwierdził, że większe wyzwania czekają na niego już tylko w organizacji UFC. Czy wobec tego zobaczymy kolejnego Polaka w tej prestiżowej federacji?

 

W życiu Łebkowskiego dzieje się bardzo dużo; nie tylko sportowo, ale także prywatnie. Po zwycięstwie, jeszcze w klatkoringu, oświadczył się swojej dziewczynie.

 

Być może polscy kibice boksu już niedługo będą się mogli emocjonować kolejną walką o mistrzostwo świata. Maciej Sulęcki świetnie radzi sobie na ringach w USA. W czerwcu na gali w Chicago pokonał przez nokaut (piąty z rzędu) bardzo groźnego Hugo Centeno Jr. Polski pięściarz zapowiedział, że chciałby już niedługo stoczyć walkę o pas. Co na to jego promotorzy? Czy plany Sulęckiego weszły już w fazę rywalizacji?

 

Ponadto, gośćmi dzisiejszego "Punchera" będą: Marcin Tybura, Kamil Szeremeta i Andrzej Kostyra.

 

Prowadzący: Artur Łukaszewski

 

Goście:
MMA

Kamil Łebkowski
Karolina Kowalkiewicz
Marcin Tybura

 

BOKS

Kamil Szeremeta
Maciej Sulęcki
Andrzej Kostyra

 

Magazyn Sportów Walki "Puncher" od godziny 20:00 w Polsacie Sport News.

 

Puncher Extra Time tylko na Polsatsport.pl!

Redakcja, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze