Zawodnicy G2 Esports, którzy zajęli pierwsze miejsce w regularnej fazie rozgrywek LCS EU Summer Split, walczyli o awans do wielkiego finału z zawodnikami Unicorns of Love. Faworyci, nie chcieli jednak zawieźć swoich fanów, znakomicie prezentując się podczas dzisiejszego starcia. Mimo drobnych błędów popełnianych podczas pierwszego meczu, udało się im sięgnąć po pierwsze zwycięstwo. W drugiej potyczce, gracze Unicorns of Love nawiązali równą walkę z przeciwnikami, doprowadzając do remisu.

 

Zarówno trzecie jak i czwarte starcie na Summoner’s Rift to już popis graczy G2 Esports, którzy sukcesywnie wypracowywali sobie przewagę nad Unicorns of Love i mimo drobnych „przebłysków” rywali, zdołali wygrać oba pojedynki, kończąc spotkanie wynikiem 3:1.

 

Zawodnicy G2 Esports w krakowskiej Tauron Arenie, powalczą o pierwsze miejsce w fazie finałowej LCS EU Summer Split. Do spotkania, mogą podchodzić bardzo spokojnie, ponieważ już teraz zapewnili sobie awans na tegoroczne Mistrzostwa Świata League of Legends, zgarniając najwięcej punktów rankingowych w europejskich rozgrywkach.