Cerrad Czarni Radom pokonani przez juniorów

Siatkówka
Cerrad Czarni Radom pokonani przez juniorów
fot. Cyfrasport

Siatkarze Cerrad Czarnych Radom przegrali z reprezentacją Polski juniorów 1:4 w spotkaniu sparingowym. Biało-czerwoni przygotowują się do startu w mistrzostwach Europy, a ekipa z Radomia do zbliżającego się sezonu PlusLigi.

Zespół trenera Sebastiana Pawlika przygotowuje się do mistrzostw Europy. Potyczka w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji miała typowo szkoleniowych charakter, wzbudziła jednak spore zainteresowanie fanów. W kadrze wystąpili m.in. atakujący Jakub Ziobrowski i przyjmujący Tomasz Fornal, dwóch zawodników radomskiego klubu. Innych graczy kadry Sebastiana Pawlika zobaczymy w sezonie na parkietach PlusLigi.

 

Konfrontacja zakończyła się wygraną reprezentacji Polski juniorów 4:1, jak zastrzegł Robert Prygiel wynik nie miał istotnego znaczenia.

 

"Dostaliśmy sporo materiału do analizy i wiemy nad czym musimy pracować w dalszej fazie przygotowań" – stwierdził trener radomian.

 

Prygiel testował różne warianty taktyczne i rotował składem. Szansę zaprezentowania się na parkiecie dostali wszyscy zawodnicy. Zagrał również amerykański libero Dustin Watten, który dołączył do drużyny zaledwie kilka dni temu.

 

Cerrad Czarni Radom - Reprezentacja Polski juniorów 1:4 (17:25, 25:15, 23:25, 22:25, 23:25)

 

Cerrad Czarni: Bołądź, Gonciarz, Wiese, Żaliński, Ostrowski, Fiel - Watten (libero) oraz Filipowicz (libero), Kędzierski, Urbanowicz, Zwiech.
Polska: Kozub, Ziobrowski (17), Kochanowski (10), Huber (5), Kwolek (17), Fornal (14) - Masłowski (libero) oraz Jakubiszak (6), Domagała (7), Woch (4), Busch (5), Raichelt, Gruszczyński (libero).

RM, pzps.pl, wksczarni.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze