Feyenoord Rotterdam – Excelsior Rotterdam: Transmisja w Polsacie Sport Extra!

Piłka nożna

W 4. kolejce Eredivisie Feyenoord Rotterdam podejmie lokalnego rywala ekipę Excelsiora. Będzie to już mecz numer ”34” pomiędzy tymi drużynami. Obie ekipy dobrze weszły w sezon, a to zwiastuje jeszcze większe emocje w derbach. Transmisja meczu Feyenoord Rotterdam – Excelsior Rotterdam w Polsacie Sport Extra!

Feyenoord kapitalnie rozpoczął kampanię w sezonie 2016/2017. Trzy zwycięstwa, zero straconych bramek i aż osiem strzelonych mówią same za siebie. Trzeci zespół poprzedniego sezonu będzie zapewne starał się przełamać trwającą już od sześciu lat hegemonię Ajaksu Amsterdam i PSV Eindhoven. Na razie początek mieli świetny i czas pokaże, jak długo utrzymają kapitalną formę.

 

Excelsior obecne rozgrywki zaczął od dwóch zwycięstw. Dopiero w 3. kolejce podopieczni Mitchella van der Gaaga musieli uznać wyższość rywali. W poprzednim sezonie piłkarze z Rotterdamu do końca bili się o utrzymanie, by ostatecznie wyprzedzić  Willem II o jeden punt i ostatecznie uniknąć gry w barażach.

 

Spośród trzech największych klubów z Rotterdamu najwięcej osiągnięć ma Feyenoord, druga jest Sparta, a ostatni Excelsior, który jak dotąd nigdy nie triumfował w rozrywkach ligi holenderskiej, czy też Pucharu Holandii.  

 

W dotychczasowej historii starć obu ekip aż 26 spotkań kończyło się zwycięstwami Feyenoordu, a zaledwie 5 padło łupem Excelsioru.

 

Transmisja meczu Feyenoord Rotterdam – Excelsior Rotterdam od godziny 19.40 w Polsacie Sport Extra!

 

Skrót meczu Feyenoord Rotterdam – Excelsior Rotterdam z sezonu 2015/2016 w załączonym materiale wideo.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze