Kowalczyk w Cafe Futbol: Legia odniosła sukces, ale w fatalnym stylu

Piłka nożna

Wojciech Kowalczyk jako były zawodnik Legii Warszawa odniósł się do aktualnej dyspozycji mistrza Polski. - Sukces jest niewątpliwy, ale nie może przysłonić słabego występu – stwierdził Kowalczyk w niedzielnym Cafe Futbol.

Legia Warszawa choć awansowała do fazy grupowej Ligi Mistrzów nie zachwyca stylem gry. Zamiast o sukcesie mówi się głównie o nieimponującej formie mistrza Polski. - Sukces jest niewątpliwy, ale nie może przysłonić słabego występu. Dziś kibica nie oszukasz. Te sześć meczów w Lidze Mistrzów można przegrać, bo wiemy jacy są rywale. Trzeba wrócić na właściwe tory w rozgrywkach krajowych. Nie może dochodzić do porażek z beniaminkiem, ze słabą drużyną z Łęcznej. Legia odpadła z pierwszoligowym Górnikiem Zabrze z Pucharu Polski. Słabej gry jest za dużo! – ocenił Kowalczyk.


Mistrz Polski zaliczył falstart na początku sezonu w rozgrywkach krajowych. Podopieczni Besnika Hasiego już po sześciu kolejkach mieli siedem punktów straty do liderującej Lechii. - Mnie się nie podoba fałszywy komunikat wysyłany w stronę kibica, że Legia w siódmej kolejce zaczyna rywalizację w lidze. Nie, Legia zaczęła rywalizację sześć kolejek temu, Legia rozpoczęła w Pucharze Polski od porażki z Górnikiem Zabrze – dodał Mateusz Borek.

Całą dyskusję zobaczcie w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze