Szalona bramka! Zrobił salto nad bramkarzem i trafił do siatki (WIDEO)

Piłka nożna
Szalona bramka! Zrobił salto nad bramkarzem i trafił do siatki (WIDEO)
fot. Youtube

Jaką trzeba mieć pomysłowość, a przede wszystkim sprawność fizyczną, żeby w taki sposób trafić do siatki?! W rozgrywkach licealnych w USA, napastnik Columbine High School zdobył bramkę po tym, jak golkiper drużyny przeciwnej nie złapał futbolówki, a cwany atakujący przeskoczył nad bramkarzem robiąc salto! Trafienie do pustej bramki było już tylko formalnością...

Specjalistą od szalonych bramek znanym na całym świecie jest oczywiście Zlatan Ibrahimovic, który nieraz szokował już świat futbolu. Trafienie Ibry z towarzyskiego meczu Szwecji z Anglią przeszło do historii, gdy Zlatan perfekcyjnie uderzył przewrotką do pustej bramki z około 30 metrów.

Fantastyczne bramki padają jednak na wszystkich stadionach świata, czego dowodem jest trafienie z licealnych rozgrywek w USA, które było dziełem zawodnika Columbine High School. Wcześniej szkoła ta znana była z niechlubnego zdarzenia, które miało miejsce w 1999 roku, gdy dwóch uczniów urządziło w niej masakrę, zabijając z broni palnej 13 osób. Tym razem liceum może się jednak pochwalić niesamowitym graczem, który oprócz tego, że ma talent piłkarski, to do tego jest świetnym gimnastykiem!

Salto, które zrobił napastnik Columbine High School było po prostu niesamowite, tym bardziej, że wydawało się, że zawodnik nie ma już szans na przejęcie piłki. Tymczasem piłkarz gospodarzy skorzystał z gafy bramkarza, który wypuścił piłkę z rąk. Przeskakując nad golkiperem trącił jeszcze futbolówkę, która po udanym lądowaniu spadła mu pod nogi i trafienie do siatki było już tylko formalnością.

 

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie