Najman mistrzem Europy K-1 po błyskawicznym nokaucie!

Sporty walki
Najman mistrzem Europy K-1 po błyskawicznym nokaucie!
fot. PAP

Marcin Najman potrzebował zaledwie dwudziestu kilku sekund by znokautować Holendra hinduskiego pochodzenia Jahmaia Satischa na gali w Częstochowie. Stawką walki był europejski pas WKU w K-1.

Niesamowity wyczyn wracającego do ringu 37-letniego Marcina Najmana! Na gali Boxing Night 12 w Częstochowie Polak w zaledwie 26 sekund pokonał Jahmai'a Satischa, który specjalnie dla tej walki wznowił niedawno zakończoną karierę.

Na Holendra spadł cały grad ciosów, a sędzia zmuszony był przerwać walkę już w pierwszej rundzie, bowiem rozbity rywal wisiał na linach i nie potrafił odpowiedzieć Polakowi. Tym samym Najman zdobył europejski pas WKU w formule K-1, zaś po zakończeniu walki częstochowski narożnik skakał z radości.

Postać 37-letniego Najmana budzi wiele kontrowersji, jednak na jego walce o mistrzostwo Europy mogliśmy dostrzec nawet... Edytę Górniak, która była jedną z gwiazd gali w Częstochowie. Najman zasłynął głównie przegranymi walkami w formule MMA z Mariuszem Pudzianowskim i Robertem Burneiką.

 

Mateusz Borek zdążył już nawet zaczepić Pawła Jóźwiaka, proponując mu hitową walkę Najmana z Tomaszem Sararą w FEN!

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze