Negocjacje organizatorów PBN z Erikiem Fieldsem trwały od kilku tygodni, ale ostatecznie okazało się, że Amerykanin nie wystąpi w walce przeciwko Michałowi Cieślakowi. Fields podczas ostatniej edycji Polsat Boxing Night w krakowskiej TAURON Arenie przegrał na punkty z Mateuszem Masternakiem (37-4, 26 KO).

- Jeszcze nie chcemy ogłaszać nazwiska. Poza Fieldsem planowaliśmy również występ m.in. Johny'ego Mullera, ale ten nie był kompletnie zainteresowany walką na Polsat Boxing Night. Potrzebujemy dwa, trzy dni na dopięcie spraw kontraktowych, ale obiecujemy, że czeka nas konfrontacja dwóch naprawdę ciekawych, agresywnych pięściarzy - powiedział Wasilewski w programie Puncher.

Na karcie walk wrześniowej gali Polsat Boxing Night znajdzie się najprawdopodobniej miejsce dla Kamila Łaszczyka. Podczas gali w Międzyzdrojach wiele wskazywało, że jego rywalem być może będzie Piotr Gudel (5-1-1), ale tego pięściarza z udziału wyeliminowała kontuzja.

- Siódmą walkę na PBN stoczy prawdopodobnie Kamil Łaszczyk, który przygotowuje się od kilku tygodni do tej walki. Musimy jeszcze poczekać z ogłoszeniem nazwiska rywala dla Kamila - dodał Wasilewski.

Dyskusja z programu Puncher i wypowiedzi Andrzeja Wasilewskiego w załączonym materiale wideo!