7 minut, które wstrząsnęło Polakami! Dwa trafienia byłego piłkarza Korony

Bardzo słaby pierwszy kwadrans drugiej połowy zakończył się tragicznie dla reprezentacji Polski! Kazachowie, a konkretnie Siergiej Chiżniczenko w ciągu 7 minut wbili nam dwa gole i wyrównali stan meczu Kazachstan - Polska na 2:2!

Chiżniczenko, który w przeszłości grał dwa sezony w Koronie Kielce, w czasie swojej "kariery" w Polsce tylko dwa razy trafiał do siatki. Raz w Pucharze Polski, a raz w Ekstraklasie. Tymczasem w meczu z reprezentacją Polski potrafił trafić do siatki dwukrotnie w ciągu jedynych 7 minut!

Najpierw, po błędzie Rybusa i dośrodkowaniu kolegi, Chiżniczenko trafił do siatki między nogami Fabiańskiego z najbliższej odległości. Polacy nie otrząsnęli się niestety po bramce z 51. minuty i nadal rywale atakowali naszą bramkę. Zmasowany atak Kazachów i bezradność biało-czerwonych kosztowała nas w 58. minucie drugiego gola, którego strzelcem znów był Chiżniczenko.

Bramki dla Kazachstanu w załączonym materiale wideo.