Kowalczyk w CF: Oby Zieliński znowu nie przestraszył się rywali

Piłka nożna

Wiele wskazuje na to, że Piotr Zieliński w meczu inaugurującym eliminacje MŚ 2018 z Kazachstanem wystąpi w pierwszym składzie. Wojciech Kowalczyk ma nadzieję, że ten zawodnik w końcu zagra na miarę swoich umiejętności. – Niech się wkomponuje w ten zespół i nie przestraszy się rywala – powiedział nasz ekspert.

Zieliński jest awizowany do pierwszej jedenastki na mecz z Kazachstanem. W ostatnich spotkaniach w reprezentacyjnych barwach ten zawodnik nie radził sobie z presją. Jak będzie tym razem?


- Pamiętam mecz z Danią, kiedy jeszcze selekcjonerem był Waldemar Fornalik. Wtedy Zieliński zagrał świetne spotkanie. Od tamtej pory praktycznie po każdym meczu można mieć do niego zastrzeżenia. Patrząc na młodszych zawodników - Linetty, Kapustka – do nich nie możemy zgłaszać żadnych pretensji – zaznacza Kowalczyk.


Wszyscy kibice reprezentacji Polski czekają na błysk Zielińskiego, który bez wątpienia ma szansę zostać kluczowym zawodnikiem tej drużyny. - Ja wolałbym, żeby zagrał poprawne spotkanie, tylko wywiązał się ze swoich obowiązków. Nie musi od razu błyszczeć, od razu kierować grą, pociągać za sznurki – dodaje Tomasz Łapiński.


Cała dyskusja naszych ekspertów dostępna w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze