Ibrahimović: Tęsknię za wypłatami z Paryża! (WIDEO)

Piłka nożna
Ibrahimović: Tęsknię za wypłatami z Paryża! (WIDEO)
fot. PAP

Zlatan Ibrahimović od kilku miesięcy związał się z Manchesterem United, by spróbować swoich sił w Premier League. 34-letni Szwed zanotował znakomity start na Wyspach Brytyjskich, jednak w jednym z wywiadów zapytany o to, czy tęskni za Francją odpowiedział w swoim stylu... "Tęsknię za ostatnią wypłatą z Paryża".

Zlatan Ibrahimović był przez cztery lata największą gwiazdą Paris Saint-Germain i całej Ligue 1. W ostatnim sezonie spędzonym w stolicy Francji wyśrubował personalny rekord (38 bramki w 31 meczach), po czym zdecydował się spróbować swoich sił w dużo mocniejszej Premier League.

Początek Szweda w Anglii jest piorunujący: Zlatan strzelił trzy bramki w trzech pierwszych meczach Manchesteru United w lidze i wyrósł na czołową postać ekipy Jose Mourinho. W przeddzień derbów Manchesteru Ibrahimović udzielił kontrowersyjnej wypowiedzi; gdy dziennikarz zapytał go o to, czego brakuje mu w Anglii odpowiedział z szerokim uśmiechem:
Czy tęsknię za Francją? Tęsknię za ostatnią wypłatą z Paryża.
Według mediów Zlatan w Anglii musiał zgodzić się na nieznaczną obniżkę zarobków: 260 tys. euro w Manchesterze w porównaniu do prawie 300 tys. euro, które inkasował w Paryżu. Czy jest to dla Szweda tak duża różnica? Jego wypowiedź należy prawdopodobnie brać z przymrużeniem oka; Ibrahimović po prostu lubi szum medialny wokół własnej osoby.

 

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze