1 liga: Wrzesiński zerwał pajęczynę i... rozerwał siatkę (WIDEO)

Piłka nożna

W spotkaniu Wigier Suwałki z Pogonią Siedlce doszło do niespotykanego incydentu. Konrad Wrzesiński, który otworzył dla gości wynik spotkania pięknym strzałem zza pola karnego... rozerwał przy tym siatkę bramki gospodarzy! Czy więc wina leży po stronie sędziów, którzy niewystarczająco sprawdzili mocowanie siatek za bramkami, czy też strzelca, który włożył w swoje uderzenie za dużo siły? Koniec końców efektem była piękna bramka dla Pogoni!

To był prawdziwy mętlik w głowie naszych komentatorów! W piętnastej minucie meczu 1 ligi między Wigrami Suwałki, a Pogonią Siedlce doszło do przedziwnej sytuacji. Konrad Wrzesiński przymierzył sprzed pola karnego i w kapitalnym stylu trafił w okienko bramki gospodarzy, jednak piłka po jego precyzyjnym uderzenie znalazła się... za bramką. Wszystko przez dziurawą siatkę, do której trafił napastnik.

 

Pytanie brzmi tylko: czy ta była dziurawa w tym miejscu już przed meczem, czy też atomowe uderzenie zawodnika z Siedlec takową dziurę wywołało? Abstrahując od oryginalnej sytuacji, Wrzesiński zdobył jedną z piękniejszych bramek tej kolejki zaplecza ekstraklasy.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze