Artur Siódmiak CAMP - gwiazdy sportu pojawiły się w Gdańsku

Piłka ręczna
Artur Siódmiak CAMP - gwiazdy sportu pojawiły się w Gdańsku
fot. materiały prasowe

W czwartek 15 września 2016 w Hali Widowiskowo- Sportowej AWFiS w Gdańsku odbyła się kolejna edycja Artur Siódmiak CAMP. Wraz z liczną grupą dzieci trenowali między innymi Michal Masny, Marcin Lijewski czy Dariusz Michalczewski.

CAMP Siódmiaka to jeden z elementów konsekwentnie realizowanego przez niego projektu Akademia Małych Mistrzów, który propaguje akcję STOP zwolnieniom z WF-u. Artur Siódmiak CAMP wpisał się również w Europejski Tydzień Sportu.

 

Formuła CAMPu pozostała niezmieniona, jednak nie obeszło się bez niespodzianek. Pierwsza część to zabawa dla każdego. Multisportowe aktywności mają nie tylko usprawniać najmłodszych, ale także stwarzają wspaniałą możliwość do wspólnego działania dzieci z opiekunami. Kolejny etap CAPMu to trening z Królem Arturem. Ta część była dedykowana najmłodszym sportowcom, którzy chcieli poznać tajniki treningu, strategii czy nowoczesnych technik w piłce ręcznej. Podczas lekcji z Siódymem dzieci otrzymały dobrą lekcję nie tylko z piłki ręcznej. Siódmiak zachęcał do przełamywania swoich słabości, ciężkiej pracy oraz systematycznego wyznaczania nowych celów nie tylko w obszarze sportowym, ale także w życiu codziennym. Ten panel jest w pewnej części edukacyjno - wychowawczy, motywujący, wskazuje drogę, która jest jedyną właściwą, by osiągnąć w życiu więcej niż inni. Tylko wtedy stajemy się „Mistrzami” nie tylko w sporcie – zapowiada Siódym.

 

Do treningu dzieci otrzymały pamiątkową koszulkę z autografem Artura Siódmiaka. Kolejną atrakcją była wizyta Gwiazd Sportu. Wydarzeniu wraz z Arturem Siódmiakiem udział wzięli siatkarze Lotos Trefl Gdańsk Bartosz Gawryszewski i Michał Masny, piłkarki ręczne AZS Łączpol AWFiS Gdańsk, Dariusz Michalczewski i Sebastian Mila.

 

- Chcę aby moje CAMPy były nie tylko fajnym widowiskiem, ale początkiem przygody ze sportem. Stąd w pierwszej części dajemy możliwość wyboru pomiędzy ręczną a innymi sportami. Jeśli najmłodsi znajdą w naszej ofercie coś dla siebie to ja czuję się wygranym - mówi Siódmiak.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie