Podbrożny gościem Cafe Futbol. Czekamy na pytania

Piłka nożna
Podbrożny gościem Cafe Futbol. Czekamy na pytania
fot. Polsat Sport

Były piłkarz m.in. Lecha Poznań i Legii Warszawa, a także uczestnik Ligi Mistrzów, Jerzy Podbrożny będzie gościem Cafe Futbol. Program poprowadzi Roman Kołtoń, nie zabraknie także Wojciecha Kowalczyka oraz Andrzeja Strejlaua.

Tematów jest kilka. Przede wszystkim po dwudziestu latach w Lidze Mistrzów zagrał polski klub, lecz nazywać to udanym powrotem do elity. Legia Warszawa przegrała na Łazienkowskiej z Borussią Dortmund 0:6 i nie dość, że wynik wygląda fatalnie, to jeszcze trudno powiedzieć cokolwiek dobrego o stylu i zaangażowaniu. Besnik Hasi nie ma łatwego życia, co jest całkowicie zrozumiałe. W ostatnich dniach pojawiła się informacja, jakoby Albańczyk miał pożegnać się ze swoją pracą. Czy tak się stanie? Czy spotkanie z Zagłębiem Lubin będzie jego ostatnim w barwach mistrza Polski?

Będą też miłe akcenty. Reprezentacja Polski w beach soccerze najpierw zapewniła sobie awans do mistrzostw świata w 2017 roku, a następnie wygrała cały turniej eliminacyjny. W każdym meczu mogliśmy podziwiać ekwilibrystyczne trafienia Bogusława Saganowskiego, a także składne akcje pozostałych kadrowiczów. Mało kto mógł spodziewać się takiego sukcesu. Warto więc posłuchać samych bohaterów. Nie zabraknie także materiałów wideo, które są nieodłącznym elementem programu.

Prowadzący: Roman Kołtoń.
Goście: Jerzy Podbrożny, Andrzej Strejlau, Wojciech Kowalczyk.

 

Dogrywka Cafe Futbol od 12:30 na Polsatsport.pl.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze