Milik lepszy od Messiego!

Arkadiusz Milik jest w tak znakomitej formie strzeleckiej, że ma lepsze statystyki od Lionela Messiego. Polak łącznie w barwach SSC Napoli zdobył 6 bramek co daje najlepszą średnia bramek w Europie!

Milik jest kapitalnej dyspozycji! Napastnik w tym sezonie strzelił już cztery gole w rozgrywkach Serie A. W sobotę wszedł na boisko dopiero w drugiej połowie, ale i tak zdołał zdobyć dwie bramki. Dzięki temu Napoli 3:1 pokonało Bolognę.  Wcześniej dwukrotnie pokonał bramkarza AC Milan. Do tego dołożył dwa trafienia w Lidze Mistrzów.

Te wszystkie bramki pozwoliły Milikowi zostać zawodnikiem, który strzela bramkę co 53 minuty! Jest to najlepszy wynik w Europie. Polak w tej klasyfikacji wyprzedził takie gwiazdy jak: Alexandre Lacazette, Lionel Messi, Sergio Aguero czy Edison Cavani. Milik to prawdziwy snajper!