Zwycięski start IBB Polonii Londyn

Siatkówka
Zwycięski start IBB Polonii Londyn
fot. Facebook

W pierwszym meczu sezonu podopieczni trenera Piotra Grabana pewnie zwyciężyli z Malory Eagles London 3:0. Tym samym mistrzowie Anglii rozpoczynają rozgrywki z trzema punktami na swoim koncie.

Siatkarze IBB Polonii Londyn zdominowali spotkanie pewnie pokonując przeciwnika (25:19,25:19,25:17). Mecz odbył się w ich własnej hali, Brentford Fountain Leisure Centre oraz przy niezawodnej publiczności, która licznie wspierała drużynę w pierwszym meczu sezonu.

 

- Uważam, że wczorajszy mecz stał na wysokim poziomie. Obie drużyny wykonywały swoje elementy bardzo dobrze. W każdym secie zacięta rywalizacja toczyła się do okolic 16 punktu. Po tym kluczowym momencie nasza drużyna utrzymywała swój poziom koncentracji i jakości gry, przeciwnik nie mógł poradzić sobie z ciągłym napieraniem ze strony zawodników i musiał uznać wyższość Polonii. Podobny schemat występował także w drugim i trzecim secie, gdzie my graliśmy o każdy punkt, piłkę. Wszyscy gracze wykonali kawał dobrej roboty, a kibice, którzy zagrzewali ich do walki byli po prostu fantastyczni. Zapraszamy na kolejne mecze - powiedział trener IBB Polonii Londyn, Piotr Graban.

 

- Świetnie było powrócić do siatkarskich emocji. Cały Klub Kibica wyczekiwał tego meczu. Podwójnie cieszy fakt, że nasze działania przyciągnęły kolejnych zwolenników siatkówki. Chcemy się ciągle rozwijać i jeszcze prężniej funkcjonować. Tak jak IBB Polonia Londyn jest liderem pod względem organizacyjnym i sportowym w lidze angielskiej, tak my pragniemy być liderami wśród fanów tej dyscypliny na Wyspach Brytyjskich. Drużyna przeciwna także miała imponujący doping swoich fanów, którzy przybyli w sobotę do hali. Ich działanie zmotywowało również nas i zainspirowało do tworzenia jeszcze lepszych opraw meczowych - skomentowała prezes Klubu Kibica Magda Raczyńska.

 

Kolejny mecz odbędzie się 1 października 2016 roku (sobota) także w hali domowej IBB Polonii Londyn. Tym razem do Brentford przyjadą siatkarze z Wessex Volleyball Club. Zmagania na parkiecie rozpoczną się o godzinie 15.00.

 

IBB Polonia - Malory Eagles 3:0 (25:19, 25:19, 25:17)

RM, pzps.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze