Epiphany Dring, bo o niej mowa jest popularną na Wyspach Brytyjskich modelką, która często brała udział w rozbieranych sesjach. 27-letni Dring zaginęła, a rodzina widziała ją po raz ostatni ponad miesiąc temu. Z wyzywającą modelką nikt z bliskich nie ma kontaktu. Oprócz członków rodziny, seksowną Walijkę poszukuje również... mafia narkotykowa.

Oprócz kuzynki narzeczonej Bale zniknęła cenna walizka. W środku znajdowało się 300 tysięcy funtów w gotówce, wartościowe zegarki oraz... narkotyki. Rzekomo walizka jest warta milion funtów.

Członkowie zorganizowanej grupy przestępczej za wszelką cenę chcą odzyskać pieniądze. Mafia wzięła na celownik bliskich modelki w tym Emmę Rhys-Jones, czyli życiową partnerkę Garetha Bale. W ostatnim czasie doszło do serii podpaleń domów oraz aut, które są własnością dziadków oraz wujostwa Emmy.

Kapitan reprezentacji Walii oraz jego "druga połowa" boją się, że będą następnym celem gangu. Brytyjskie media ustaliły, że gracz "Królewskich" zadbał o dodatkową ochronę. Przed ostatnim wyjazdowym spotkaniem z UD Las Palmas, jego pokoju hotelowego pilnowało aż trzech uzbrojonych funkcjonariuszy policji.

Nic dziwnego, że Bale szczególnie przejmuje się swoim bezpieczeństwem. - Chodzi o zaginione pieniądze mafii, a oni na pewno nie odpuszczą. Gareth i Emma są idealnym celem, ponieważ są bogaci. Nikt nie wie, jak daleko mogą się posunąć - wyznał informator "The Sun".

Według brytyjskich mediów modelka najprawdopodobniej ukrywa się w Malezji.