BKS Profi Credit Bielsko-Biała mierzy w finał Orlen Ligi

Siatkówka
BKS Profi Credit Bielsko-Biała mierzy w finał Orlen Ligi
fot. siatkowka.bks.bielsko.pl

Siatkarki BKS Profi Credit Bielsko-Biała mają potencjał na grę w finale Orlen Ligi. Klub przeszedł w ciągu ostatnich miesięcy wiele zmian, a sponsor tytularny zapowiada walkę o ścisłą czołówkę ekstraklasy w zbliżającym się sezonie.

Według Profi Credit Polska – sponsora tytularnego bielskich siatkarek, nowo stworzony zespół ma potencjał, by znaleźć się w ścisłej czołówce drużyn walczących o zwycięstwo w nadchodzącym sezonie. Klub w ciągu ostatnich miesięcy przeszedł wiele zmian – począwszy od rewolucji w zarządzie, po nowy skład pierwszej drużyny. Trenerzy podkreślają, że udało im się skompletować team łączący doświadczenie, pasję i wolę walki.

 

- Bielskie siatkarki mają na swoim koncie 44 sezony w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, 8 tytułów Mistrzyń, 8 Pucharów Polski i 2 Superpuchary. Spodziewam się, że przy wsparciu, które zapewniamy klubowi i drużynie, jeszcze w tym sezonie możemy oczekiwać awansu do trójki najlepszych drużyn w lidze – mówi Jarosław Czulak, szef marketingu w Profi Credit Polska – Podejmując współpracę z BKS, braliśmy pod uwagę właśnie wspaniałe sportowe tradycje i potencjał klubu.

 

Profi Credit Polska nawiązał współpracę z BKS w 2015 r., a na początku tego roku jeszcze ją wzmocnił. Stając się sponsorem tytularnym spółka wzięła na siebie odpowiedzialność nie tylko za zapewnienie wkładu finansowego, ale także za wspieranie rozwoju i propagowanie siatkówki, jako sportu związanego  z bielską tradycją sportową. 

 

- Nowy zarząd zapewniał, że ma świeże spojrzenie i pomysły na dynamiczny rozwój klubu, który także przecież jest firmą – kontynuuje Jarosław Czulak – A działalność naszej spółki to nic innego jak dostarczanie wsparcia na realizację ambitnych planów. Profi Credit Polska skutecznie umacnia swoją pozycję wicelidera na rynku, na którym działa, i tego samego oczekujemy od projektów, w które się angażujemy.

 

Zdaniem Andrzeja Pycia, prezesa klubu siatkarki BKS Profi Credit stać na to, by na stałe zająć należne im miejsce w hierarchii polskiej siatkówki i zdobywać kolejne medale. Wierzy też, że obecny zarząd jest w stanie wnieść nową jakość w funkcjonowanie klubu, co ma się przełożyć nie tylko na wyniki sportowe, ale też finansowe.

RM, Informacja Prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie