Skórnicki nie jest już menedżerem Fogo Unii Leszno

Żużel
Skórnicki nie jest już menedżerem Fogo Unii Leszno
fot. Cyfrasport

Adam Skórnicki nie będzie już menedżerem żużlowców Fogo Unii Leszno - poinformował klub z Wielkopolski, który w minionym sezonie zajął siódme miejsce w ekstralidze. Nie wiadomo jeszcze, kto zostanie nowym opiekunem zespołu.

Skórnicki objął Fogo Unię w czerwcu 2014 roku i już kilka miesięcy później zespół sięgnął po wicemistrzostwo kraju, przegrywając finał ze Stalą Gorzów. Rok później jego podopieczni zdecydowanie dominowali w ekstralidze i zdobyli złoty medal.

 

Zakończony w niedzielę sezon był wyjątkowo nieudany dla leszczyńskich "Byków", którzy zajęli przedostatnie, siódme miejsce i mieli startować w barażu o miejsce w ekstralidze. Do meczów jednak nie doszło w związku z tym, że pierwszą ligę wygrał Lokomotiv Daugavpils, który z powodów regulaminowych nie może być dopuszczony do rozgrywek ekstraligi.

 

- Niestety czasami tak bywa, że przychodzi moment, że trzeba się rozstać. Adam poprowadził Fogo Unię w sezonie 2014 i 2015 do wspaniałych sukcesów, jakim były srebrny i złoty medal drużynowych mistrzostw Polski. Sezon 2016 nie ułożył się po naszej myśli i potrzeba zmian, tak więc rozstajemy się. Jeszcze raz serdecznie dziękuję mu za współpracę i życzę powodzenia - powiedział prezes Fogo Unii Piotr Rusiecki cytowany na oficjalnej stronie klubowej.

 

Klub w najbliższych dniach ma poinformować, kto zostanie następcą Skórnickiego.

AP, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze