KSW 36: Materla - Palhares. Skrót walki (WIDEO)

Sporty walki

Michał Materla (24-5, 6 KO, 12 SUB) znokautował w drugiej rundzie Rousimara Palharesa (18-8. 15 SUB) w walce wieczoru gali KSW 36 w Zielonej Górzej. Były mistrz kategorii średniej wystrzelił kapitalnym podbródkowym, który powalił przeciwnika na deski. - Tak się gasi światło - skomentował komentator Łukasz "Juras" Jurkowski. Obejrzyjcie skrót walki!

Początek starcia był bardzo spokojny, gdyż żaden z zawodników nie chciał popełnić błędu. Przez 1,5 minuty nie oglądaliśmy żadnego celnego ciosu. Jako pierwszy postanowił zaryzykować Palhares, który nie trafił obszernym prawym sierpowym, lecz mimo to od razu zanurkował po nogi rywala. Materla na pewno wiedział, w jakiej płaszczyźnie "Toquinho" jest najgroźniejszy, ale sam też przecież coś tam potrafi... Polak dobrze pracował w parterze, nie dał rozwinąć skrzydeł rywalowi i umiejętnie utrzymywał pozycję na górze. W końcu walka wróciła do stójki, tyle że oglądaliśmy znany scenariusz - ciosy proste Materli oraz przestrzelone sierpowe czy też niespodziewany high kick w wykonaniu Palharesa.

Druga runda była stosunkowo podobna, aż do momentu, kiedy Materla wystrzelił kapitalnym podbródkowym, który zwalił Palharesa z nóg. Szczęka Brazylijczyka była konsekwentnie rozbijana przez lata, więc takiego uderzenia nie mógł ustać. Polak szybko ruszył do dokończenia roboty i po dwóch ciosach zadanych z góry sędzia przerwał pojedynek. To się nazywa zwycięstwo!

- Tak się gasi światło - krzyczał komentujący walkę Łukasz "Juras" Jurkowski.

Wynik walki:

Michał Materla (24-5, 6 KO, 12 SUB) pokonał przez nokaut w drugiej rundzie Rousimara Palharesa (18-8, 15 SUB).

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze