Konferencja reprezentacji Polski w piłce nożnej. Transmisja na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Konferencja reprezentacji Polski w piłce nożnej. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. Cyfrasport

Selekcjoner Adam Nawałka spotka się z dziennikarzami na konferencji poprzedzającej zgrupowanie przed meczami eliminacji MŚ 2018 z Danią i Armenią. Transmisja konferencji reprezentacji Polski od 14:00 na Polsatsport.pl.

Po niespodziewanym remisie na inaugurację eliminacji z Kazachstanem przed reprezentacją Adama Nawałki kolejne wyzwania. Najpierw 8 października Polacy podejmą Danię, a trzy dni później Armenię. Oba spotkania odbędą się na Stadionie Narodowym. Tym razem nie możemy sobie pozwolić na tak prostą stratę punktów, bo to stawiałoby nas w bardzo trudnej sytuacji już na początku walki o wyjazd na Mundial.


W kadrze na te spotkania jest kilka kosmetycznych zmian. Selekcjoner zdecydował się powołać Łukasza Skorupskiego, który nadal prezentuje wysoką formę we włoskim Empoli. Wraca również Paweł Dawidowicz. Stoper wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie Bochum i zostało to docenione przez Nawałkę. Drobną niespodzianką jest powołanie dla pomocnika Cracovii Damiana Dąbrowskiego. Trzeba jednak zaznaczyć, że jego nazwisko już wcześniej przewijało się w kontekście gry w reprezentacji. Wtedy w otrzymaniu powołania przeszkodziła mu kontuzja. Selekcjoner zrezygnował z usług Bartosza Salamona, który nie może przebić się do podstawowej jedenastki Cagliari.


Transmisja konferencji reprezentacji Polski od 14:00 na Polsatsport.pl

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze