KSW 36: Skróty wszystkich walk (WIDEO)

Sporty walki

KSW 36 przeszło już do historii, a w trzech głównych walkach wieczoru mogliśmy oglądać efektowne triumfy Polaków. W Zielonej Górze smak zwycięstwa poznali Michał Materla (24-5, 6 KO, 12 SUB), który pokonał Rousimara Palharesa (18-8, 15 SUB), a także mistrzowie organizacji Tomasz Narkun (13-2, 3 KO, 10 SUB) i Mateusz Gamrot (12-0, 4 KO, 3 SUB). Zobaczcie skróty wszystkich walk KSW 36.

Aż dziewięć walk zobaczyli kibice mieszanych sztuk walki, którzy pofatygowali się, by zobaczyć historyczną galę KSW 36 w Zielonej Górze. Pierwsze trzy pojedynki rozegrały się na pełnym dystansie, a sędziowie zgodnie orzekali zwycięstwa Diany Belbity (8-2, 4 KO, 2 SUB), Grzegorza Szulakowskiego (7-1, 1 KO, 4 SUB) i Macieja Kazieczki (2-0, 1 KO).

Prawdziwe emocje zaczęły się jednak dopiero w walce numer cztery i od tej pory wszystkie starcia kończyły się przed czasem. Zarówno Kleber Koike Erbst (21-4-1, 2 KO, 18 SUB), jak i Michał Kita (17-8, 9 KO, 6 SUB) swoich rywali wykończyli w parterze, natomiast piękna Brazylijka Ariane Lipski (8-3, 6 KO) pokonała przez nokaut w pierwszej rundzie Sheilę Gaff (9-7, 4 KO, 5 SUB).

W pierwszej walce mistrzowskiej Mateusz Gamrot (12-0, 4 KO, 3 SUB) pokonał przez poddanie w drugiej rundzie (skrętówka) Renato "Pezinho" Gomesa (19-9, 12 KO, 4 SUB). Efektownego zakonczenia można się było spodziewać także w pojedynku z udziałem Tomasza Narkuna (13-2, 3 KO, 10 SUB), który ostatecznie pokonał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Rameau Sokoudjou (17-15, 11 KO, 1 SUB).

Na deser Michał Materla (24-5, 6 KO, 12 SUB) spełnił pokładane w nim nadzieje i zmasakrował w drugiej rundzie "najniebezpieczniejszego zawodnika MMA na świecie" Rousimara Palharesa (18-8, 15 SUB). Efektowniejszego zakończenia walki wieczoru nie można sobie było wymarzyć!

Walka wieczoru:
Michał Materla (24-5, 6 KO, 12 SUB) pokonał przez nokaut w drugiej rundzie Rousimara Palharesa (18-8, 15 SUB) (kategoria średnia)

Walka o mistrzowski pas w kategorii półciężkiej:
Tomasz Narkun (13-2, 3 KO, 10 SUB) pokonał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Rameau Sokoudjou (17-15, 11 KO, 1 SUB)

Walka o mistrzowski pas w kategorii lekkiej:
Mateusz Gamrot (12-0, 4 KO, 3 SUB) pokonał przez poddanie w drugiej rundzie (skrętówka) Renato "Pezinho" Gomes (19-9, 12 KO, 4 SUB)

Pozostałe walki:
Ariane Lipski (8-3, 6 KO) pokonała przez nokaut w pierwszej rundzie z Sheilą Gaff (9-7, 4 KO, 5 SUB) (kategoria musza)
Michał Kita (17-8, 9 KO, 6 SUB) wygrał przez poddanie w pierwszej rundzie (gilotyna) z Michałem Włodarkiem (7-2, 3 KO, 1 SUB) (kategoria ciężka)
Kleber Koike Erbst (21-4-1, 2 KO, 18 SUB) pokonał przez poddanie w pierwszej rundzie (duszenie trójkątne nogami) Leszka Krakowskiego (10-1, 5 KO, 3 SUB) (kategoria piórkowa)

Diana Belbita (8-2, 4 KO, 2 SUB) pokonała jednogłośnie na punkty (30:27, 30:27, 30:27) Katarzynę Lubońską (4-2, 2 SUB) (kategoria musza)
Grzegorz Szulakowski (7-1, 1 KO, 4 SUB) pokonał jednogłośnie na punkty (30:27, 30:27, 30:27) Bartłomieja Kurczewskiego (9-7, 5 KO, 1 SUB) (kategoria lekka)
Maciej Kazieczko (2-0, 1 KO) pokonał jednogłośnie na punkty (30:27, 30:27, 30:27) Mariusza Mazura (3-1, 1 KO, 2 SUB). (kategoria lekka)

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze