FEN 34: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki
FEN 34: Wyniki i skróty walk (WIDEO)
Fot. FEN
Borowski pokonał Trybsona w walce wieczoru.

Łukasz Borowski pokonał Pawła "Trybsona" Trybałę jednogłośną decyzją sędziów w walce wieczoru gali FEN 34. W co-main evencie Frans Mlambo poddał w pierwszej rundzie Jonasa Magarda i został mistrzem FEN w kategorii koguciej. Ponadto zwycięstwa na gali odnieśli m.in. Lil Masti i Mateusz Murański. Sprawdźcie wyniki walk gali FEN 34.

Zapis relacji
Relacja zakończona

Borowski udanie zrewanżował się za ostatnią porażkę. To była jego ostatnia walka w karierze. Wydarzenia z gali FEN 34 z pewnością będą szeroko komentowane w najbliższych dniach. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo!

Łukasz Borowski zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów! (29-28, 29-28, 29-27) 

III Runda

Na początku rundy Trybson ruszył po sprowadzenie, lecz Borowski szybko spod niego wstał. W stójce ponownie przeważał zawodnik z Oborników Śląskich. Końcówkę rundy Borowski spędził na górze w parterze. Przed nami werdykt sędziów. Zapowiada się interesująco!

II Runda

Celniejszy w tym starciu był Borowski. Bardzo zmęczony Trybson przyjmował kolejne ciosy. Pod koniec rundy Trybała ruszył po sprowadzenie, które się powiodło. W parterze jednak Borowski przetoczył rywala i to on dotrwał do gongu na górze. Czas na decydujące starcie!

I Runda

Sporo chaosu było w wymianach w stójce. Żaden z zawodników wyraźnie nie zaznaczył swojej przewagi. W końcówce rundy Trybson sprowadził walkę do parteru i walczył o zapięcie duszenia zza pleców. Czas na drugą rundę!

Obaj już w klatce! Czekamy na pierwszy gong!

Czas na Trybsona!

Łukasz Borowski już w drodze do klatki. 

Oto co powiedziała po walce Aniela Bogusz. 

W oczekiwaniu na main-event zapraszamy na skrót walki "Lil Masti" z "Flychanelle".

Mało kto spodziewał się takiego rozstrzygnięcia w co-main evencie. Przed nami została już tylko walka wieczoru, a w niej wyczekiwane starcie Trybsona z Łukaszem Borowskim!

Zgodnie z przewidywaniami Magard ruszył po sprowadzenie. Mlambo chwycił jednak jego głowę i zapiął duszenie gilotynowe. Duńczyk zmuszony był odklepać! FEN ma nowego mistrza kategorii koguciej!

Mamy sensację! Frans Mlambo poddał Jonasa Magarda w pierwszej rundzie! 

Nadszedł czas na co-main event dzisiejszej gali. Mistrz Jonas Magard zawalczy z Fransem Mlambo, a stawką walki będzie pas mistrza FEN w kategorii koguciej. Pojedynek został zakontraktowany na pięć rund po pięć minut!

Oto co do powiedzenia po swoim występie miał Cezary Oleksiejczuk. 

Tak wyglądała walka Dusza - Oleksiejczuk!

Po walce Lil Masti podkreśliła, że najważniejszy w tym pojedynku był cel charytatywny. 

Aniela Bogusz bardzo szybko obaliła rywalkę, zaszła za plecy i poddała przeciwniczkę duszeniem zza pleców. I to byłoby na tyle, jeśli chodzi o to starcie. 

To trwało zaledwie kilkanaście sekund! Lil Masti wygrała przez poddanie!

Wracamy do freak fightów. Lil Masti podąża do klatki, w której czeka na nią Flychanelle! 

A to wydarzenia, które miały miejsce już po walce. 

Zapraszamy na skrót zwycięskiej walki Mateusza Murańskiego!

To najcenniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze Oleksiejczuka. W wywiadzie po walce podkreślił, że chce bić się z czołowymi zawodnikami FEN. Przypomnijmy, że zawodnik z Łęcznej ma dopiero 21 lat! Warto śledzić jego postępy. 

30-27, 29-28, 30-28 - Cezary Oleksiejczuk lepszy jednogłośną decyzją sędziów!

III Runda

Kombinacje bokserskie Oleksiejczuka znowu sprawiały wielki problem Duszy. Opolanin był już bardzo rozbity. Minutę przed końcem rundy Oleksiejczuk ruszył po sprowadzenie i do końca walki okładał rywala w parterze. Kilkanaście sekund przed końcem zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów wpiął się za plecy rywala, lecz zabrakło mu czasu na poddanie. Koniec walki. Za chwilę werdykt! 

II Runda

Druga odsłona przebiegła głównie w stójce. Oleksiejczuk lepiej trafiał prostymi i zamykał rywala pod siatką. Dusza nie potrafił znaleźć sposobu na skuteczną stójkę zawodnika Akademii Sportów Walki Wilanów. Przed nami decydujące starcie!

I Runda

Pojedynek zaczął się iście kick-boxersko. W połowie rundy Oleksiejczuk przeniósł na chwilę walkę do parteru. Tam próbował dopiąć brabo, ale Dusza udanie się wybronił i znalazł się na górze. Potem walka wróciła do stójki i tam toczyła się do końca rundy. Bardzo dobre pierwsze starcie!

Pora na jedno z najlepiej zapowiadających się sportowych starć sportowych podczas dzisiejszej gali. Cezary Oleksiejczuk skrzyżuje rękawice z Szymonem Duszą. To już za moment!

W studiu Łukasz Charzewski wyraził duże rozczarowanie faktem, że nie dojdzie do jego walki. Przypomnijmy, że Damien Lapilus doznał kontuzji nogi na rozgrzewce przed pojedynkiem.

O tej walce i tym, co wydarzyło się po niej z pewnością wiele będzie się mówiło. Tymczasem w oczekiwaniu na kolejne walki zapraszamy na skrót walki Shakalova - Sandora.

Po walce w klatce pojawił się Maciej Rataj, który może być następnym przeciwnikiem Mateusza Murańskiego!

Mateusz Murański zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów! (29-26, 29-27, 29-27)

III Runda

Murański znowu wykonał sprowadzenie i był blisko skończenia walki przed czasem. Wtedy jednak zadał niedozwolony cios łokciem, za co otrzymał upomnienie od sędziego. Potem znowu obalił rywala i resztę rundy spędził w dosiadzie. Mało kto się spodziewał, że ta walka potrwa trzy rundy. Obaj są wycieńczeni. Czekamy na werdytk!

II Runda

Na początku rundy sędzia odjął punkt Murańskiemu za wypadający ochraniacz na zęby. "Muran" rzucił się do ataku i udanie sprowadził Epic Cheat Meala do parteru. Tam kontrolował walkę do końca rundy. Gdyby nie odjęty punkt, runda powędrowałaby zdecydowanie na konto "Murana". Obaj są już wycieńczeni. Czas na ostatnie starcie!

I Runda

Dużo chaosu i szarpanych akcji. Skuteczniejszy w atakach wydaje się być Murański. Początek pojedynku był bardzo dynamiczny, lecz pod koniec obaj opadli z sił. Niemniej jednak druga runda zapowiada się bardzo ciekawie!

Czas na starcie, na które czekało wiele osób! Epic Cheat Meal już przekroczył próg klatki Fight Exclusive Night. Za moment wejdzie do niej Mateusz Murański. W narożniku jego ojciec Jacek! 

Prezentujemy trailer następnej gali FEN! 

Oficjalnie: Walka Łukasz Charzewski - Damien Lapilus się nie odbędzie! Francuz doznał urazu na rozgrzewce, który uniemożliwił mu występ!

Zapraszamy na skrót walki Radziszewski - Piórkowski. 

Po minucie Shakalova przeniosła walkę do parteru i tam konsekwentnie pracowała z góry. Atakowała łokciami i próbowała poddania kluczem na rękę. Następnie zaszła z plecy Brazylijki i zapięła mataleo. Sandora odklepała. Kolejny dobry występ Ukrainki na polskiej ziemi!

Koniec walki! Ekaterina Shakalova poddała Jamilę Sandorę!

I Runda

Shakalova miała problemy ze skróceniem dystansu. Sandora biła głównie ciosy proste, które jednak skutecznie ograniczały zapaśnicze zapędy Ukrainki. Trzy próby sprowadzenia w wykonaniu Shakalovej zostały wybronione. Dopiero za czwartym razem jej się udało. Rundę Shakalova zakończyła za plecami rywalki. 

Nie zwalniamy tempa. Jamila Sandora - Ekaterina Shakalova -  to już za chwilę!

Obaj zawodnicy ruszyli bardzo mocno. Pierwszy bliżej skończenia walki przed czasem był Piórkowski, lecz Radziszewskiemu udało się przetrwać. Później sytuacja się uspokoiła. W pewnym momencie Radziszewski trafił mocnym ciosem, którym powalił na deski rywala. Następnie zasypał go gradem ciosów w parterze. Udany debiut w MMA Radziszewskiego!

Koniec walki! Adam Radziszewski zwyciężył przez nokaut w pierwszej rundzie!

Będziemy na bieżąco informować o dalszych losach walki Charzewski - Lapilus. Tymczasem odbędzie się kolejne starcie freakowe. Kamil Piórkowski zawalczy z Adamem Radziszewskim. Za chwilę wybrzmi pierwszy gong!

Niecodzienna sytuacja! Damien Lapilus doznał kontuzji na rozgrzewce i nie wiadomo, czy będzie w stanie walczyć! Na razie jego pojedynek z Łukaszem Charzewskim został odłożony w czasie. 

Oto co miała do powiedzenia Paulina Paola po walce. 

Trwa przerwa między walkami. Zapraszamy na skrót walki tik-tokerek. 

Zapraszamy na skrót walki otwarcia. 

Paulina Paola od początku sprawiała wrażenie zawodniczki bardziej zdeterminowanej. Jej ciosy były celniejsze i mocniejsze. Kiedy doszło do zwarcia Paola zapięła duszenie zza pleców, po którym Gnieciak odklepała. Pierwszy freak fight za nami!

Koniec walki! Bardzo szybkie zwycięstwo Pauliny Paoli!

Pora na pierwszy freak fight gali FEN 34. Wiktoria "tu_viciia" Gnieciak zmierzy się z Pauliną Paolą! Niebawem pierwszy gong!

Piwowarski bardzo szybko przeniósł walkę do parteru, następnie przeszedł pozycję i znalazł się w dosiadzie. Wtedy zapiął duszenie trójkątne rękami, po którym Miklasz chwilowo stracił przytomność. Udany występ Piwowarskiego! 

Szybkie skończenie! Michał Piwowarski zwyciężył przez poddanie! 

Czas na pierwszą walkę dzisiejszej gali. W klatce jest już Kacper Miklasz, za moment wejdzie do niej Michał Piwowarski. Starcie zostało zakontraktowane w limicie kategorii półciężkiej. 

Trwa ceremonia otwarcia gali. 

Do końca ważyły się losy tego, który z Murańskich zawalczy na FEN 34. Mateusz Murański był nieobecny na ważeniu i zastąpił go jego ojciec Jacek. Wszystko jest już jednak jasne. 

Na karcie walk znalazło się 10 pojedynków - sześć starć sportowych i cztery freak fighty. Walką wieczoru będzie rewanż pomiędzy Pawłem "Trybsonem" Trybałą i Łukaszem Borowskim. 

Dzisiejsza gala będzie pierwszym wydarzeniem, na którym FEN zorganizuje aż cztery tzw. "freak fighty". W klatce FEN pojawią się m.in. Lil Masti i Mateusz Murański. 

Dobry wieczór! Rozpoczyna się gala FEN34. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo!

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie