Wojciech Janusz przed FEN 32: Jestem gotowy na walkę w każdej płaszczyźnie

Sporty walki
Wojciech Janusz przed FEN 32: Jestem gotowy na walkę w każdej płaszczyźnie
Fot. Facebook/FEN
Wojciech Janusz zmierzy się z Marcinem Łazarzem.

Już w sobotę odbędzie się gala FEN 32. Co przed swoimi walkami powiedzieli Wojciech Janusz, Szymon Bajor i Piotr Walawski? Zobacz wywiady z gwiazdami najbliższej gali.

Jednym z zawodników walczących podczas najbliższej gali FEN 32 będzie Piotr Walawski. Były uczestnik programu "Tylko Jeden" opowiedział o tym jak poszło mu zbijanie wagi przed walką z Rafałem Lewoniem.


- Poprzednio walczyłem w kategorii 81 kilogramów w programie. Potem miałem walkę za granicą przy 84 kilogramów. Czy to zbijanie wagi było łatwiejsze? W święta ważyłem około "stówki", więc nie było łatwiejsze - powiedział Piotr Walawski.


Co powracający po trzech latach przerwy zawodnik sądzi o swoim najbliższym rywalu - Rafale Lewoniu?


- Mój rywal jest zdecydowanie niższy ode mnie i będę pierwszy raz walczył z tak niskim zawodnikem. Jego mocne strony? Odda cztery cepy i rzuci się po nogi - powiedział Walawski.

 


Zobacz cały wywiad z Piotrem Walawskim przed galą FEN 32


Do klatki powraca także Szymon Bajor, który będzie walczył z Ednaldo Oliveirą. Zanim jednak obaj zawodnicy zawalczą ze sobą polski zawodnik będzie musiał zmierzyć się z własnymi wspomnieniami.


- Tak mogło się wydawać, że zapomniałem o tej walce i otworzyłem nowy rozdział w swojej karierze, ale im bliżej gali tym te wspomnienia wracają. Niestety nie da się tak trzasnąć drzwiami, ale naprawdę to malutkie wspomnienia i jestem innym zawodnikiem niż po walce z Oli Thompsonem. Już dzień po walce byłem mądrzejszy, minęło pół roku i myślę, że Thompson zbudował silniejszego zawodnika fizycznie i mentalnie, więc sądzę, że będzie lepiej - powiedział Szymon Bajor.

 


Zobacz cały wywiad z Szymonem Bajorem przed galą FEN 32


W przedostatniej walce Wojciech Janusz zmierzy się z Marcinem Łazarzem. Obaj zawodnicy nastawiają się na trudny pojedynek, ale szczególnie zmotywowany i skupiony na swoim celu jest Janusz, co przyznał w wywiadzie z Igorem Marczakiem.


- Marcin Łazarz to twardy zawodnik. Czeka mnie ciężka walka, ale na to jestem nastawiony i więcej nie rozmyślam. Po prostu chcę wyjść i pokazać na co mnie stać. Jeśli to pokaże to wierzę, że zwyciężę - powiedział Wojciech Janusz.


Co w takim razie planuje Janusz przed walką ze swoim rywalem?


- Nie mogę zdradzić planów przed walką, ale trenuję mocno w każdej płaszczyźnie i jestem gotowy przyjąć walkę w każdym elemencie - dodał Janusz.

 


Zobacz cały wywiad z Wojciechem Januszem przed galą FEN 32

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie