Konferencja prasowa reprezentacji Polski. Transmisja na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Konferencja prasowa reprezentacji Polski. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. PAP

Zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami z Danią (08.10) i Armenią (11.10) trwa w najlepsze. Do hotelu Double Tree by Hilton zjechali już wszyscy kadrowicze i to właśnie tam odbędzie się wtorkowa konferencja prasowa. Transmisja od 13:45 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl!

Bardzo ważną kwestią, którą ktoś ze sztabu na pewno na konferencji poruszy, jest zdrowie Michała Pazdana. Kapitan Legii Warszawa zmaga się z urazem barku i - jak informowaliśmy w poniedziałek popołudniu - lekarz kadry Jacek Jaroszewski rozważał nawet odesłanie go do domu. Wieczorem jednak "Przegląd Sportowy" podał, że w kadrze nie zapadła jeszcze żadna decyzja i występ stopera z Danią wcale nie jest wykluczony. Dziś sprawa powinna się nieco rozjaśnić.

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski na inaugurację eliminacji MŚ 2018 niespodziewanie zremisowała z Kazachstanem 2:2. Najbliższe spotkania z Danią i Armenią (oba odbędą się na Stadionie Narodowym) będą więc dla niej niesłychanie ważne. Czy w kadrze panuje amosfera napięcia, a pokłady optymizmu z Euro 2016 zostały już wyczerpane.

Przekonacie się oglądając o 13:45 konferencję w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl!

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie