Brutalne sceny w Argentynie! Kibice nie darowali sędziemu (WIDEO)

Piłka nożna
Brutalne sceny w Argentynie! Kibice nie darowali sędziemu (WIDEO)
fot. Youtube

Do drastycznych scen doszło w jednej z niższych lig argentyńskich. Podczas meczu fani gospodarzy wpadli na boisko i bez żadnych skrupułów zaczęli linczować arbitra. Potem dostało się również asystentom i funkcjonariuszom policji.

Sędziowie, zwłaszcza na niższych poziomach rozgrywkowych mają ciężkie życie. Nie dość, że są pod presją, to na dodatek często słyszą pod swoim adresem obraźliwe hasła, a czasami nawet stają się ofiarami pobić. Tak właśnie było na spotkaniu Atletico De Rolando Hertelendy z Primero de Mayo.

 

Carlos Garcia był głównym arbitrem tego starcia. W pewnym momencie podyktował rzut karny dla gości. Po udanym wykonaniu jedenastki na boisko wbiegli kibice gospodarzy i rozpętało się prawdziwe piekło. Sędzia po kilku ciosach upadł na ziemię, gdzie był w dalszym ciągu brutalnie bity, z resztą również jego asystentom oraz policjantom nie udało się wyjść bez szwanku z całej sytuacji.

 

 

Po chwili fani ruszyli w stronę szatni Primero de Mayo, ale nie udało im się tam wedrzeć. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitala, a władze już postawiły przed sądem sprawców. Klub wydał też oświadczenie, w którym napisał, że potępia przemoc i przeprasza za to, co się wydarzyło.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze