Kostova jak Deyna! Niezwykła bramka dała zwycięstwo Medykowi Konin

Takie gole strzelali przed laty dla reprezentacji Polski Kazimierz Deyna, Kazimierz Kmiecik i Maciej Żurawski. Tym razem trafieniem z rzutu rożnego w meczu Ligi Mistrzyń popisała się Liliana Kostova. Ten efektowny gol dał ekipie Medyka Konin zwycięstwo nad Brescia Calcio Feminille. Zobacz wideo!

To było niezwykle emocjonujące widowisko. Gdy piłkarki Medyka przegrywały w 70. minucie 1:3 z ekipą Brescia Calcio Feminille, chyba jedynie najwierniejsi kibice drużyny z Konina liczyli jeszcze na odwrócenie losów tego meczu. Tymczasem w ostatnim kwadransie mistrzynie Polski wzięły się ostro do roboty i nie tylko odrobiły straty, po trafieniach Aleksandry Sikory w 76. i Anny Gawrońskiej w 79. minucie, ale zdołały jeszcze dobić rywalki.

W 84. minucie reprezentantka Bułgarii Liliana Kostova egzekwowała rzut rożny, bramkarka włoskiej drużyny Chiara Marchitelli żle oceniła lot piłki, która bezpośrednio wpadła do siatki.

To trafienie ustaliło wynik meczu na 4:3. Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane za tydzień we Włoszech.

Efektowna bramka w załączonym materiale wideo.