KSW 36: Jak reagują narożniki? Trzech zawodników, trzy różne kluby (WIDEO)

Sporty walki

Podczas gal sportów walki kibice zwracają uwagę przede wszystkim na to, co dzieje się w klatce - wymiany ciosów, obalenia, klincz i poddania. Zmiana taktyki walki czy udane akcje w wielu przypadkach są zasługą nie tylko zawodnika, ale również aktywnej pracy narożnika, który śle w kierunku podopiecznych cenne uwagi. Zobaczcie jak pracowały narożniki Macieja Kazieczki (2-0, 1 KO), Grzegorza Szulakowskiego (7-1, 1 KO 4 KO) oraz Michała Materli (24-5, 6 KO, 12 SUB) podczas gali w Zielonej Górze.

Trzech zawodników i trzy inne kluby. W narożniku Macieja Kazieczki z ANKOSU MMA Poznań zobaczyliśmy Borysa Mańkowskiego, Marcina Bilmana oraz głównego szkoleniowca poznańskiego teamu Andrzeja Kościelskiego. I choć wydaje się, że najgłośniejsze komendy powinny padać z ust tego ostatniego, to dużym zaangażowaniem wykazywał się także mistrz kategorii półśredniej KSW. Maciej Kazieczko zwyciężył na punkty walkę z Mariuszem Mazurem.

W kornerze Grzegorza Szulakowski dowodził zdecydowanie Paweł Derlacz, jeden z dwóch głównych szkoleniowców olsztyńskiego klubu Berkut Arrachion. Nie zawsze "Szuli" robił wszystko zgodnie z uwagami trenera, ale po zwycięskiej walce z Bartłomiejem Kurczewskim Derlacz był niezwykle zadowolony ze swojego podopiecznego. - Wykonał 200 % planu, kontrolował rywalizację w klatce przez cały czas, choć na początku przyjął naprawdę mocny cios - ocenił szkoleniowiec po walce.

Ostatnim prezentowanym narożnikiem jest sztab Michała Materli z Berserkers Team Szczecin. W narożniku nie zabrakło m.in. trenera stójki Karola Chabrosa z klubu Skorpion Szczecin oraz głównego szkoleniowca Piotra Bagińskiego. W walce wieczoru gali KSW 36 Materla kapitalnym podbródkowym posłał na deski Brazylijczyka Rousimara Palharesa.

Zobaczcie w załączonym wideo jak w trakcie walk wspomnianych zawodników reagowały narożniki!

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze