Mchitarjan nie zagra z Polską!

Piłka nożna
Mchitarjan nie zagra z Polską!
fot. PAP

Selekcjoner reprezentacji Armenii Warużan Sukiasjan powołał dodatkowo trzech zawodników w miejsce kontuzjowanych piłkarzy na mecze eliminacji mistrzostw świata 2018. W 23-osobowej kadrze na spotkania z Rumunią i Polską zabraknie m.in. największej gwiazdy Henricha Mchitarjana.

Ponadto ze zgrupowaniem pożegnali się Artak Edigarjan i Geworg Howhannisjan. W związku z tym pojawiły się trzy wolne miejsca w szerokiej kadrze. Lukę po zawodnikach wypełnią, grający na co dzień w rodzimej lidze Wahagn Minasjan, Andranik Woskanjan) i Gegham Harutjunjan.

 

Oczywiście największa strata związana jest z pomocnikiem Manchesteru United, który jest rekordzistą pod względem liczby strzelonych bramek dla reprezentacji Armenii. Już we wrześniowym meczu z Danią w składzie brakowało 27-latka. Ostatnio informowaliśmy, że ”Czerwone Diabły” za wszelką cenę chciały, aby Ormianin pozostał w klubie. Więcej przeczytacie TUTAJ

 

Mecz Armenii z Rumunią w sobotę od 17.50 w Polsacie Sport News. Trzy dni później Ormian na Stadionie Narodowym podejmie reprezentacja Polski. Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze