Wyjątkowa aukcja Polsatu Sport i Fundacji Polsat

Inne
Wyjątkowa aukcja Polsatu Sport i Fundacji Polsat
fot. Fundacja Polsat

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowej aukcji Polsatu Sport oraz Fundacji Polsat. Wylicytować można między innymi koszulki i piłki z autografami reprezentantów Polski w piłce nożnej. Cały dochód z aukcji przeznaczony będzie dla podopiecznych Fundacji Polsat.

Aukcja potrwa do 12 października. W ciągu tygodnia będzie można wylicytować między innymi podpisane koszulki reprezentacji Polski w piłce nożnej, piłkę z podpisem Roberta Lewandowskiego czy trykot reprezentacji Polski szczypiornistów wraz z autografami naszych "Gladiatorów". Poniżej opisy poszczególnych przedmiotów wraz z linkami do konkretnej aukcji.

 


1. Wyjątkowa KOSZULKA futbolowej kadry narodowej z autografami piłkarzy, którzy awansując do ćwierćfinału Euro 2016 osiągnęli najlepszy wynik w historii występów reprezentacji Polski na mistrzostwach Starego Kontynentu.

 2. Kolejna, wyjątkowa KOSZULKA futbolowej kadry narodowej z autografami piłkarzy, którzy awansując do ćwierćfinału Euro 2016 osiągnęli najlepszy wynik w historii występów reprezentacji Polski na mistrzostwach Starego Kontynentu.

3. Oficjalna PIŁKA meczowa UEFA Euro 2016 z autografem kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej – Roberta Lewandowskiego, jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, czołowego napastnika mistrza Niemiec Bayernu Monachium.

 4. PIŁKA z autografami Zbigniewa Bońka, Prezesa PZPN, jednego z najlepszych polskich piłkarzy w historii, byłego zawodnika m.in. Widzewa Łódź i Juventusu Turyn, a także Adama Nawałki, selekcjonera kadry narodowej, pod którego wodzą reprezentacja Polski awansowała do ćwierćfinału UEFA Euro 2016.

 5. KOSZULKA z autografami piłkarzy aktualnego mistrza Polski – Legii Warszawa, klubu który w poprzednim sezonie po raz szósty zdobył „podwójną koronę” sięgając także po Puchar Polski.

 6. KOSZULKA z autografami polskich szczypiornistów m.in. Sławomira Szmala czy Karola Bieleckiego, która będzie wyjątkową pamiątką dla każdego kibica reprezentacji narodowej w piłce ręcznej.

 

 

**********************************************************************************

Fundacja Polsat od 19 lat czyni nieprzerwane wysiłki, aby poprawić sytuację zdrowotną najmłodszych pacjentów w Polsce. W tym celu organizuje duże, ogólnopolskie kampanie, z których dochód przeznaczany jest na zakup sprzętu medycznego do szpitali i placówek zdrowia opiekujących się dziećmi. Fundacja odpowiada też na indywidualne zgłoszenia osób, którym sytuacja materialna nie pozwala zadbać o ich chore dzieci. Jak dotąd pomoc Fundacji Polsat została przekazana do 28530 dzieci.

Choroba dziecka to dla wielu polskich rodzin dramat nie tylko w wymiarze emocjonalnym, ale i materialnym. Specjalistyczne leczenie, nowoczesne środki farmaceutyczne czy skomplikowane zabiegi operacyjne wiążą się z kosztami, które często przekraczają finansowe możliwości rodziców. Fundacja Polsat pomaga w dofinansowaniu leczenia i rehabilitacji dzieci.

Link zbiorczy do wszystkich sześciu aukcji TUTAJ.

Redakcja, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie