PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów nie dała szans beniaminkowi

Wicemistrz nie chciał być gorszy od mistrza. Po porażce w piątek z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 0:3, Espadon Szczecin uległ Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (21:25, 20:25, 22:25) w meczu inaugurującym drugą kolejkę PlusLigi.

Szczecinianie próbowali nawiązywać wyrównaną walkę. Dotrzymywali kroku rywalom, najdłużej w trzecim secie, ale ostatecznie nie byli w stanie wygrać choć jednego seta.

Espadon Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (21:25, 20:25, 22:25)

Espadon Szczecin: Ivan Borovnjak, Bartosz Cedzyński, Bartłomiej Kluth, Łukasz Perłowski, Michał Sladecek, Maciej Wołosz - Dawid Murek (libero) - Adrian Mihułka, Michał Ruciak, Marcin Wika

Asseco Resovia Rzeszów: Fabian Drzyzga, Marko Ivovic, Marcin Możdżonek, Piotr Nowakowski, John Gordon Perrin, Thibault Rossard - Damian Wojtaszek (libero) - Dawid Dryja, Batłomiej Lemański, Frederic Winters.