Weekend z Polsatem Sport i IPLA TV (7 - 9 października)

Inne
Weekend z Polsatem Sport i IPLA TV (7 - 9 października)

Eliminacje MŚ 2018 z udziałem reprezentacji Polski, kolejne mecze nowego sezonu PlusLigi, turniej kobiet w piłce ręcznej, w którym wezmą udział również biało-czerwone - to część naszych propozycji na nadchodzące dni. Sprawdźcie, co Was czeka w ten weekend!

Dużo sportu w weekend! Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

PIĄTEK

 

TENIS

 

ATP 500 Japan Open
I ćwierćfinał  godz. 4:00 (Polsat Sport)
komentuje: Tomasz Lorek

II ćwierćfinał godz. 6:00 (Polsat Sport)
komentuje: Tomasz Lorek

III ćwierćfinał godz. 8:00 (Polsat Sport)
komentuje: Dawid Olejniczak

IV ćwierćfinał godz. 10:00 (Polsat Sport)
komentuje: Dawid Olejniczak

ATP 500 China Open
I ćwierćfinał godz. 6:30 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Katarzyna Nowak

II ćwierćfinał godz. 8:30 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Katarzyna Nowak

III ćwierćfinał godz. 10:30 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Tomasz Tomaszewski

IV ćwierćfinał godz. 13:30 (Polsat Sport)
komentuje: Krzysztof Wanio

PIŁKA NOŻNA

 

Eliminacje do MŚ 2018

 

Mołdawia - Serbia godz. 13:00 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Przemysław Iwańczyk

Macedonia - Izrael godz. 15:10 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Grzegorz Michalewski

Liechtenstein - Albania  godz. 17:20 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Łukasz Majchrzyk

Holandia - Białoruś godz. 20:00 (Polsat Sport)
komentują: Tomasz Włodarczyk i Andrzej Strejlau

Francja - Bułgaria godz. 20:35 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Cezary Kowalski i Jacek Ziober

Portugalia - Andora godz. 20:35 (Polsat Sport News)
komentują: Szymon Rojek i Tomasz Łapiński

Węgry - Szwajcaria godz. 23:00 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Piotr Przybysz

Luksemburg - Szwecja godz. 0:30 (Polsat Sport)
komentuje: Robert Zieliński

Belgia - Bośnia i Hercegowina godz. 0:30 (Polsat Sport News)
komentuje: Andrzej Janisz

Łotwa - Wyspy Owcze godz. 2:30 (Polsat Sport News)
komentuje: Przemysław Iwańczyk

skróty godz. 23:45 (Polsat Sport i Polsat Sport News)

SIATKÓWKA

 

Plusliga

 

AZS Częstochowa - Jastrzębski Węgiel godz. 17:30 (Polsat Sport)
komentują: Krzysztof Wanio i Tomasz Wójtowicz

PIŁKA RĘCZNA

 

Turniej kobiet w piłce ręcznej

 

Islandia – Szwecja godz. 15:50 (Polsat Sport News)
komentują: Marcin Muras i Wojciech Nowiński

Polska - Słowacja  godz. 18:00 (Polsat Sport News)
komentują: Piotr Merchelski i Wojciech Nowiński

 

SOBOTA

 

TENIS

 

ATP 500 Japan Open
I półfinał  godz. 5:00 (Polsat Sport)
komentuje: Dawid Olejniczak

II półfinał godz. 7:30 (Polsat Sport)
komentuje: Tomasz Tomaszewski

ATP 500 China Open
I półfinał godz. 10:30 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Katarzyna Nowak


PIŁKA NOŻNA

 

Eliminacje do MŚ 2018

 

Estonia - Gibraltar godz. 8:10 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Łukasz Majchrzyk

Grecja - Cypr godz. 12:30 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Grzegorz Michalewski

Anglia - Malta godz. 17:50 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Tomasz Włodarczyk

Armenia - Rumunia godz. 17:50 (Polsat Sport News)
komentuje: Cezary Kowalski

Polska - Dania godz. 18:00 (Polsat Sport)
komentują: Mateusz Borek i Tomasz Hajto

Niemcy - Czechy godz. 20:35 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Piotr Przybysz i Jacek Ziober

Szkocja - Litwa godz. 20:35 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Michalewski

Azerbejdżan - Norwegia godz. 23:00 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Łukasz Majchrzyk

Słowenia - Słowacja godz. 0:30 (Polsat Sport)
komentuje: Przemysław Iwańczyk

Irlandia Północna - San Marino godz. 0:30 (Polsat Sport News)
komentuje: Robert Zieliński

skróty godz. 23:45 (Polsat Sport i Polsat Sport News)

1 liga

 

Chojniczanka - Górnik Zabrze godz. 14:45 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Szymon Rojek

KOSZYKÓWKA

 

Polska Liga Koszykówki

 

Miasto Szkła Krosno - Rosa Radom godz. 12:30 (Polsat Sport)
komentują: Adam Romański i Rafał Juć

SIATKÓWKA

 

Plusliga

 

AZS Politechnika Warszawska - Łuczniczka Bydgoszcz  godz. 14:45 (Polsat Sport)
komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga

PIŁKA RĘCZNA

 

Turniej kobiet w piłce ręcznej

 

mecz o 3. miejsce godz. 13:20 (Polsat Sport News)
komentują: Marcin Muras i Wojciech Nowiński

finał godz. 15:30 (Polsat Sport News)
komentują: Piotr Merchelski i Wojciech Nowiński

 

NIEDZIELA

 

TENIS

 

ATP 500 Japan Open
finał godz. 6:30 (Polsat Sport)
komentuje: Dawid Olejniczak

ATP 500 China Open
półfinał godz. 11:07 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Katarzyna Nowak

finał godz. 16:00 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Tomasz Tomaszewski

PIŁKA NOŻNA

 

CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)

Eliminacje do MŚ 2018

 

Czarnogóra - Kazachstan godz. 11:20 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Grzegorz Michalewski

Ukraina – Kosowo godz. 17:50 (Polsat Sport News)
komentuje: Przemysław Iwańczyk

Finlandia - Chorwacja godz. 17:50 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Piotr Przybysz

Walia - Gruzja godz. 17:50 (Polsat Sport)
komentuje: Marcin Feddek

Islandia – Turcja godz. 20:00 (Polsat Sport)
komentują: Cezary Kowalski i Andrzej Strejlau

Macedonia - Włochy godz. 20:35 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Marcin Lepa i Tomasz Łapiński

Serbia - Austria godz. 20:35 (Polsat Sport News)
komentują: Andrzej Janisz i Jacek Ziober

Izrael - Liechtenstein godz. 23:00 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Łukasz Majchrzyk

Albania - Hiszpania godz. 0:30 (Polsat Sport)
komentuje: Szymon Rojek

Mołdawia - Irlandia godz. 0:30 (Polsat Sport News)
komentuje: Robert Zieliński

skróty godz. 23:45 (Polsat Sport i Polsat Sport News)

1 liga

 

GKS Katowice - Pogoń Siedlce godz. 14:45 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Tomasz Włodarczyk

KOSZYKÓWKA

 

Polska Liga Koszykówki

 

Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek godz. 12:30 (Polsat Sport)
komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

SIATKÓWKA

 

Plusliga

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów godz. 14:45 (Polsat Sport)
komentują: Wojciech Drzyzga i Wojciech Drzyzga

KOLARSTWO

 

2016 UCI Mistrzostwa Świata w kolarstwie szosowym Katar

 

jazda drużynowa na czas kobiet godz. 9:20 (Polsat Sport Extra)
komentują: Marcin Lepa i Natalia Mielnik

jazda drużynowa na czas mężczyzn godz. 13:20 (Polsat Sport Extra)
komentują: Marcin Lepa i Cezary Zamana

Redakcja, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze