O umiejętnościach polskich piłkarzy na boisku mogliśmy przekonać się wielokrotnie, lecz czy równie dobrze radzą sobie na wirtualnej murawie? Mamy przyjemność zaprezentować Wam nowy cykl „Wirtualna Murawa”, w którym znani piłkarze wraz z dwoma YouTuberami – Patrykiem „Lachu” Lachem oraz Jakubem „Jcob” Weberem stoczą pojedynek 2 na 2 w popularnej grze sportowej FIFA.

 

Oprócz meczu na wirtualnej murawie rywale otrzymają serię pytań, w których odpowiedź może okazać się zaskakująca. W pierwszym odcinku pojawią się dwaj reprezentanci Polski oraz zawodnicy Lechii Gdańsk – Sebastian Mila oraz Sławomir Peszko. Obaj twierdzą, że równie dobrze są w stanie sobie poradzić na w grze wirtualnej jak na boisku oraz są przekonani zwycięstwa swojej drużyny. Kto jednak wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy? Czy Sebastian wraz z Jakubem będą w stanie przeciwstawić się ofensywie Sławomira i Patryka? Zapraszamy na 1 odcinek!

 

W materiale wideo możecie zobaczyć najciekawsze fragmenty wirtualnego meczu jaki stoczyli Sebastian Mila i Sławomir Peszko oraz odpowiedzi na najciekawsze pytania. Dowiecie się m.in. z którą wielką gwiazdą chciałby zagrać w jednej drużynie polski skrzydłowy. Z kolei drugi z naszych bohaterów zdradził o grze dla jakiej reprezentacji zawsze marzył.

 

Pełny zapis meczu oraz całe wywiady do obejrzenia na kanałach:

 

https://www.youtube.com/user/JcobPlay

 

https://www.youtube.com/user/LachuHQ